Opracowałem aplikację dla klienta z bazą danych Azure, nigdy wcześniej nie pracowałem z Azure, więc nie mam pojęcia, co robię, używam pakietu .NETaUtoupdater jako aktualizacji i wymaga pliku aktualizacji do zip na łączu publicznym. Czy istnieje, aby zrobić to przy użyciu konta pamięci masowej Azure -> Blobs i po prostu sprawić, że Blob publicznie z linkiem? znowu nie mam pojęcia, co robię w Azure, więc każda pomoc zostanie doceniona

1
Hancs 21 luty 2019, 09:36

2 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź

Tak, jest to zdecydowanie możliwe. Z listy plamek kliknij szare kropki na końcu linii i wybierz "Zmień poziom dostępu" .

View of the menu

Następnie zmień poziom dostępu do "blob" . Teraz otwórz kontener BLOB i wybierz jego widok Właściwości.

The properties of the blob

Jak widać, pokazuje adres URL jak https://yourapp.blob.core.windows.net/yourblobcontainer. Pliki umieszczone w tym pojemniku zostaną pobrane za pomocą tego adresu URL. Na przykład. Jeśli masz plik o nazwie foo.bar będzie dostępny w https://yourapp.blob.core.windows.net/yourblobcontainer/foo.bar.

2
Paul Kertscher 21 luty 2019, 06:52

Jest rzeczywiście dość prosty i prosty. Wystarczy ustawić ACL zbiornika BLOB zawierający plik ZIP do Blob (zalecane) lub {X1}} i blobe w tym pojemniku będą publicznie dostępne.

Możesz ustawić ACL kontenera BLOB na portalu, przy użyciu dostępnych badaczy magazynujących lub programowo.

1
Gaurav Mantri-AIS 21 luty 2019, 06:47