Rozwijam aplikację Java (Java 8), która ma skorzystać z następującej strony internetowej (HTTPS: //calculator.Carbonfootprint.com/calculator.aspx) Aby obliczyć emisję CO2 podając wejście użytkownika w aplikacji Java. W tym celu potrzebowałbym interfejsu API internetowego do komunikacji między Java a Witryną.

Przeszłam przez różne API, na przykład selen (ten interfejs WebDriver jest głównie używany do testów internetowych aplikacji, więc tak naprawdę nie pasuje do mojego projektu, myślę.)

Szukam rady, których biblioteka Java używana, gdy przychodzi wypełnienie formularzy na podanej stronie internetowej.

Z góry dziękuję.

0
Hugo de Heer 22 luty 2019, 20:36

2 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź

@Hugo,

Jeśli jesteś użytkownikiem wiosennym, zdecydowanie musisz spojrzeć w RestTemplate: https://www.baeldung.com/rest-Template

W przeciwnym razie klient Jersey działa też: https://www.baeldung.com/jesersy-jax-rs-Clients >.

HTH!

1
Highbrainer 25 luty 2019, 08:11

Selen jest w rzeczywistości ramą, która kontroluje przeglądarek internetowych. Jest używany głównie do automatycznego testowania, ale można go użyć w projekcie. Mam nadzieję, że jest oczywiste, że otworzy przeglądarkę (Chrome, Firefox, ...), który współdziała z wspomnianą stroną. (Może możesz użyć selenu z bezgłowym chromem?)

Jak już wspomniano @Highbrainer, byłoby to najlepszy sposób na użycie podstawowego interfejsu API (odpoczynku?). W tym celu prawdopodobnie musisz poprosić właściciela, aby zapewnić informacje o tym API i jeśli możesz go użyć.

0
AndiCover 23 luty 2019, 19:10