Jestem nowym uczestnikiem platformy programowania Python i uczę się jej podstaw, ale zanim zacznę prawdziwy kod, mam pytanie. Mój przyjaciel zasugerował, że powinien używać Jupyter Notebook do kodowania, więc czy może mi pomóc programować w Pythonie?

Dziękuję Ci!

0
Manpreet Singh 2 kwiecień 2020, 13:27

3 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź

Tak! Notatnik Jupyter może być używany do uruchamiania i pisania języka Python. Polecam więc zajrzeć do tego przewodnika aby pomóc Ci zacząć.

To powiedziawszy, początkującym proponuję Google Colab, ponieważ jest bardzo podobny styl do notebooków Jupyter, ale ma znacznie bardziej stopniową krzywą uczenia się.

0
harens 2 kwiecień 2020, 10:33

Zwykle notatniki Jupyter są przydatne, gdy nie projektujesz dużego systemu, ale wykonujesz zadanie, w którym ważne jest kontrolowanie przepływu danych i ich transformacji. W przypadku dużych systemów, takich jak gry wideo lub aplikacja internetowa korzystająca z notebooka jupyter, byłaby po prostu niemożliwa. Proponuję spróbować obu i użyć tego, z którym najbardziej Ci odpowiada.

Tutaj możesz zobaczyć kilka zalet i wad:

https://www.quora.com/What-are-the-pros-and-cons-of-using-Python-Jupyter-versus-a-normal-Python-development-environment

0
Alessandro_Tonali 2 kwiecień 2020, 10:31

Jupiter Notebook jest internetowym IDE używanym głównie do nauki o danych, ML itp. Krótko mówiąc, odpowiedź brzmi: tak Ale to naprawdę zależy od tego, nad czym pracujesz

0
NirO 2 kwiecień 2020, 10:32