Chcę otworzyć dokument MS Word w boku klienta, klikając link na mojej stronie ASP.NET, a następnie wypełnij dokument za pomocą tekstu z tekstu z pola tekstowych, a po usunięciu dokumentu, mogę odzyskać odpowiedź z powrotem Zrób to moje rzeczy.

Jakie jest twoje najlepsze rozwiązanie, aby to zrobić?

Jeśli chodzi o badanie, OpenXML służy do manipulowania dokumentem na serwerze, co nie pasuje do mojego problemu, mam ten sam problem z Microsoft.Office.Interop.Word, który może utworzyć dokument Word, ale jest to serwer Boi też nie pomoże.

Mogę utworzyć jakiś szablon XML i użyj wartości tekstowych, aby podawać XML z żądanymi danymi za pomocą skryptu Java, ale problemem jest, używając tego podejścia do pliku po prostu pobiera pobieranie po stronie klienta i nie mam pojęcia, co się dzieje.
. Potrzebuję MS Word, aby być otwarte, dostaje niektóre dane, a następnie zamknij i poinformować mnie. Czy to nawet możliwe?

0
NTC 17 sierpień 2014, 17:44

2 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź

Skończyłem za pomocą DOCX. Po wyświetleniu użytkownikowi niektóre dane wewnątrz strony i przesyłam je, tworzę dokument na serwerze za pomocą tej technologii.
A najlepszym sposobem na aktualizację dokumentu na serwerze używa Funkcje WebDAV, dodaje dokładną funkcjonalność I potrzeba mojej aplikacji. MS Office ma wbudowany wsparcie dla WebDAV i można go łatwo skonfigurować wewnątrz IIS 7.5. Więc Użytkownik może otworzyć / edytować / zapisać dokument na serwerze, używając swojego własnego klienta MS Word i po zapisaniu, dokument na serwerze zostaje zaktualizowany.

0
Nima Chokami 28 sierpień 2014, 10:42

Spróbuj umieścić makro VBA w dokumencie do zdarzeń Document_close. Oczywiście użytkownik musi powiedzieć, że dokument jest zaufany, aby uruchomić zdarzenia, gdy jest pobrane.

Ale w wydarzeniu Document_close można przeczytać przez te dane, które zostały wypełnione, zakładając swoje pola ISN lub zakładek, a następnie wysłać te dane z powrotem do serwera.

0
user2903089 21 sierpień 2014, 09:41