Dziękujemy za każdą pomoc, że wszyscy renderowałeś na tym forum. W imieniu innych jestem wdzięczny i chcę, żebyś to zrozumieć.

Tymczasem jest to zadanie, że muszę rozwiązać. Ustawianie limitu czasu w polu Alert. To jest,

<?php
echo '
<script type="text/javascript">
var t = setTimeOut(5000); //5secs
alert("Your score is: ". $score. '.");
if(t === TRUE){
//clear alert box
this.alert.OK = true;
window.location = "index.php";
}
</script> ';
?>

Nie przejmuj się moim kodem Psudo. To tylko mój ukryty sposób na zrozumienie JavaScript do pracy.

Wiem, że wszystko jest możliwe - może być jakiś sposób na podniesienie wyzwania. Ale tak naprawdę nie mam rzeczywistego rozwiązania. I rzucam go do guru w domu.

Dzięki w oczekiwaniu, że wszyscy będziemy razem przejść przez to wyzwanie. Pozostaję twoim lojalnym przyjacielem.

0
Cybernetiquettes 14 sierpień 2014, 05:47

2 odpowiedzi

Nie możesz mieć czasu alertu. Jest to konstrukt JavaScript niskiego poziomu, który tworzy okno dialogowe natywnej aplikacji, która musi zostać potwierdzona przez użytkownika, zanim zostanie zniszczony. Jeśli chcesz "rzucić dane" do użytkownika, musisz użyć rzeczywistej biblioteki dialogowej HTML (lub zwiń własną).

Również nie używaj alert(). Było wspaniale, gdy nie mieliśmy alternatywy, ale w tych dniach używasz console.log(...), aby po prostu zalogować dane (dowolne dane. Liczby i ciągi, ale także całe obiekty i elementy HTML!) Do konsoli Narzędzia Dev (każda przeglądarka Jeden pieczony), i jest milion i jedna biblioteki JS, które wygenerują ładne modę dla użytkowników (jedynym uzasadnionym wykorzystaniem ostrzeżenia w tych dniach jest wymuszenie zatrzymania na całym wątku przetwarzania strony ... i poza Góra mojej głowy Nie mogę wymyślić jednego powodu, dlaczego chcesz to zrobić).

Powiedział, że kod PHP, który dał, który w ogóle nie ma absolutnego sensu. Jest to dosłownie plik .js, z rozszerzeniem .php. Usuń te znaczniki PHP, zapisz go jako .js i po prostu <script src="thatfile.js"></script>. Nie rób PHP robić rzeczy, których nie potrzebujesz PHP w najmniejszym stopniu.

2
Mike 'Pomax' Kamermans 14 sierpień 2014, 01:52

Czy to nie jest możliwe:

var t = setTimeOut(function(){
alert("Your score is: ". $score. '.");
},5000); //5secs

?

0
lucas 14 sierpień 2014, 02:08