Obecnie mam stronę internetową, która automatyzuje akcje Instagrama: http://instapromobiz.com. Jest to prawie wszystkie javascript, z pewnymi PHP do publikacji do baz danych. Logowanie użytkowników i wpis jest tworzony w bazie danych MySQL, zawierający swoją nazwę użytkownika i ile ma kredytów (1 kredyt = 1 akcji). Następnie użytkownicy dodawają tagi i naciśnij Start, a następnie JavaScript dokonuje żądań za pośrednictwem API Instagrams, a AJAX + PHP służy do aktualizacji swojej bazy danych.

Problem polega na tym, że gdy użytkownik opuszcza stronę, a nawet go odświeża, skrypt zatrzyma się. W przeciwnym razie będzie działać na zawsze.

Mam plik JavaScript zawierający wszystkie funkcje potrzebne do uruchomienia skryptu, dopóki użytkownik go zatrzyma.

Moje pytanie brzmi, czy mogę użyć skryptów Google Apps, aby hostować ten plik .js, tak że gdy użytkownik opuszcza stronę skrypt nadal działa. Przesłałem kod i opublikowałem go, ale nie mogę zrozumieć, jak uzyskać dostęp do niej z zewnętrznej strony internetowej.

Węzeł

Jakakolwiek pomoc będzie wspaniała, dzięki!

0
user3513071 15 sierpień 2014, 02:34

2 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź

Skrypt aplikacji będzie ograniczony do 5 minut czasu wykonania. Możesz tworzyć wyzwalacze oparte na czasie, aby w pewnym stopniu walczyć z tym funkcjonalnością, ale skrypt zatrzyma 5 minut po wywołaniu.

Jeśli nadal myślisz, że skrypt Apps jest dobrym dopasowaniem, wystarczy wdrożyć skrypt jako aplikacja internetowa i wykorzystuj funkcję doget (zdarzenie) lub funkcję Dopost (zdarzenie), aby otrzymać żądanie z zewnętrznej aplikacji. Jeśli potrzebujesz powrotu treści, jest Contententervice Aby pomóc ułatwić tę część procesu.

Aby utrzymać różne punkty danych dla każdego użytkownika, musisz wykorzystać Proertienservice. GetuserProperties () <), aby przechowywać uporczywe wartości ciągu dla każdego użytkownika.

Druga część skryptu aplikacji, który może wejść do gry z JavaScript, czy to skrypt aplikacji wykorzystuje sanitizację CAJA dla JavaScript (po prostu coś, co ma być uważnie, jeśli wpadniesz w problemy).

2
Cyrus Loree 15 sierpień 2014, 19:58

Jeśli musisz pokonać problem czasu wykonania w skrypcie Google Apps. Możesz monitorować czas wykonania i w pewnym momencie przed upływem czasu wywołać skrypt rekurencyjnie i przekazać go parametru, gdziekolwiek został wyłączony.

0
Chris Pfannkuch 7 sierpień 2016, 03:30