Zainstalowałem pakiet konta-UI dla Meteor, to działa dobrze. Stworzyłem schemat, którego używam, aby utworzyć formularz za pomocą pakietu AutoForm, a także działa dobrze.

Pobiegłem "Meteor Reset", aby usunąć bazę danych. Następnie przeszedłem przez proces tworzenia użytkownika. Wprowadziłem adres e-mail i hasło następnie kliknął "Utwórz" i otrzymałem błąd mówiąc, że brakuje wymaganego pola. To pole pojawia się na moim schemacie, więc myślę, że jest zrozumiałe, że wyświetla się.

Cieszę się, że domyślny formularz poprosi o adres e-mail i hasło.

Moje pytanie brzmi: jak pozwalać użytkownikowi zarejestrować się za pomocą adresu e-mail i hasła, a następnie po zalogowaniu się zakończyć profil, który jest zdefiniowany w moim schemacie?

0
user1532669 18 sierpień 2014, 01:39

2 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź

Rozwiązałem to, tworząc nowy schemat, który jest całkowicie oddzielny do użytkownika i profilu użytkownika. Nowy schemat odwołuje się do METEOR.USERID (), dzięki czemu dane zapisane w tym schemacie są związane z zarejestrowanym użytkownikiem.

1
user1532669 20 sierpień 2014, 11:22

Być może ta metoda pomaga 1. Wprowadzić użytkownika e-mail i hasło 2. Jeśli istnieje e-mail aktywacyjny, zostanie wysłany (dołączony do e-maila aktywacji jest link do kompletnego profilu) 3. Po podpisaniu po raz pierwszy są przekierowane do strony profilu gdzie jest to pełny swój profil, jeśli chcesz

          <template name="SignUp">

         <form action="/sign-up" id="signUpForm"        method="post">
         <input id="signUpEmail" name="email" placeholder="Email Address" type="text" >
         <input id="signUpPassword" name="password" placeholder="Password" type="password">
         <input id="signUpPasswordConfirm"   name="password-confirm" placeholder="Confirm" type="password">
         <input class="btn-submit" type="submit" value="Join Meteorites!">
         </form>
         <!-- end #sign-up-form -->

         </template>

To powinno być trochę podobne do tego, co masz, musisz być w stanie uzupełnić pierwsze próby logowania :) POSTERKI ZROBIJĄCY PODCZAS PIERWSZY LOGIN PRAWDZIWY, to wydarzenie jest prostym linkiem do strony profilu :) Jestem niezwykle Przepraszam, jeśli to nie pomoże :(

Mam nadzięję, że to pomogło, powodzenia :)

1
Frank Lastname 18 sierpień 2014, 14:19