Więc używam VideoJs, aby dynamicznie wykonać kilka Mp4s z Instagram. Używam tej funkcji, aby zadzwonić do gracza, a działa świetnie, dopóki nie przychodzi do Firefoksa:

   // o is the jquery object for the video
   var vid_obj = o.find('video')
    var vid_id = vid_obj[0].id
    settings = vid_obj.attr('data-settings')

    if (settings) settings = $.parseJSON(settings)

    if (vid_id) {
      settings.height = vid_obj.height()
      videojs.options.flash.swf = "/scripts/vendor/video.js/video-js.swf"
      videojs(vid_id, settings)
    }

Po uruchomieniu skryptu w Chrome lub dowolnej innej przeglądarce z natywną obsługą MP4 ładuje się dobrze, nawet jeśli określę Flash jako domyślne dla zamówienia technicznego. W Firefoksie, audio gra, ale wideo jest puste.

screen shot 2013-11-27 at 9 31 53 am

Ponadto otrzymuję te błędy z Firefoksa:

Określony atrybut "Typ" "Video / MP4" nie jest obsługiwany. Ładunek zasobów multimedialnych http://distilleryImage6.s3.amazonaws.com/6ccd80e85612e38d000a4507324E8B_101.mp4/a/a > nie powiodło się. Wszystkie zasoby kandydujące nie załadowały. Ładunek nośnika wstrzymany. Określony atrybut "Typ" "Video / MP4" nie jest obsługiwany. Ładunek zasobów multimedialnych http://distilleryImage6.s3.amazonaws.com/6ccd80e85612e38d000a4507324E8B_101.mp4/a/a > nie powiodło się. Wszystkie zasoby kandydujące nie załadowały. Ładunek nośnika wstrzymany.

Wykopałem trochę na stackoverflow i znalazłem ten wątek: Problem z flashbackiem wideo z Firefox

Również ten interesujący punkt

Pobiegłem na problem na Firefoksie, gdzie fallback zagłębiłby wideo, ale film byłby pusty (audio zagra), kiedy zawarłem wydarzenie "gotowe". Udało mi się przejść do tego, strzelając do wydarzenia rozmycia na obiekcie $ (ten). To może być dla ciebie pomocne, jeśli musisz używać gotowy.

Próbowałem dodać wywołanie .ready() za pomocą $(this).blur() bez powodzenia. Jakieś sugestie?

2
uxtx 27 listopad 2013, 20:09

2 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź

Możesz także opublikować własną odpowiedź i zaakceptować go, jeśli wolisz (ponieważ rzeczywiście jesteś taki, który znalazł rozwiązanie), ale tutaj jest odpowiedź Githuba w przypadku, gdy ktoś inny potyka się na to pytanie.

Poniższe rozwiązanie jest z Video.js Github Problem # 854 . Pytanie i rozwiązanie zostało dostarczone przez UXTX.

@mmcc, dzięki za pomoc. Ja biczował tę dynamiczną makietę wideo (http://jsfiddle.net/nban5/5/), I działa idealnie dla mnie. Zrobili kilka kopania, a wystąpił problem w moim implementacji, gdzie filmy, które coraz ożywiały, powodując, że pozycja obiektu flash jest błędna. Dodawanie reguły CSS, aby zresetować tłumaczenie rozwiązane, tj.:

object.vjs-tech {
 -moz-transform: translate(0,0)
}

Uwaga: Jeśli używasz wtyczki VideoJS YouTube, uważam, że używa IFrame, musisz użyć tej samej poprawki, aby rozwiązać ten problem tłumaczenia.

3
Matt McClure 3 grudzień 2013, 15:30

Jeśli jest taki sam problem, który mnie tu poprowadził, jest to problem z wdrożeniem Webkit, który używa QT 4 na OSX. Rozwiązaniem jest uaktualnienie do QT 5, która korzysta z nowszej wersji, która nie rzuca typeErrora podczas próby odtwarzania filmów MP4.

Te szczegóły szczegółów mojego problemu i rozwiązania: http: //magnemg.tumblr .com / Post / 113251336220 / How-To-Solve-A-Capybara-WebKit-and-Video-JS

0
Magne 11 marzec 2015, 10:16