Mam bardzo szerokie pytanie i jestem pewien, że nie ma na to krótkiej odpowiedzi, ale może ktoś z was może doprowadzić mnie we właściwym kierunku.

Zastanawiam się, jak załadować stronę internetową po kliknięciu linku przed opuszczeniem bieżącej strony; Dlatego nie powoduje, że nie ma białego migotania między tą stroną a następną stroną. Wiem, że Gmail używa go, widzisz, że "ładowanie" w górze przed opuszczeniem bieżącej strony. Mam też przykład tego, co chcę osiągnąć na tej stronie: http://www.barlny.com/ / A>, widzisz ikonę ładowania w środku tej strony przed przekierowaniem.

Nie znalazłem wiele w Google w sprawie tego Pomóc bardzo docenionym.

1
user1826795 28 listopad 2013, 19:06

3 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź

Swobodne strony internetowe lub także Gmail korzystają z AJAX. jQuery, na przykład ma wiele funkcji AJAX i naprawdę dobre API.

Z AJAX możesz załadować HTML bez konieczności ponownego ładowania witryny.

0
Alex 28 listopad 2013, 15:10

Chcesz zbudować aplikację pojedynczą stroną. Dzięki aplikacji pojedynczej strony masz tylko na stronie HTML, i dynamicznie ładujesz dane przez AJAX.

Jest to najłatwiejsze wykonane z ram javascript, takich jak Ember, kątowy lub kręgosłup. Zobacz http://angularjs.org/, http://backbonejs.org/ i http://berjs.com/

Po drugie, możesz przeczytać w AJAX i jak możesz użyć tego serwera PHP / .NET.

I ostatni, ale nie ma najmniejszej aplikacji Google "Red Page Application'and czytaj jak najwięcej.

0
Henk Jansen 28 listopad 2013, 15:10

Wyobrażam sobie, że te strony dynamicznie ładują żądaną stronę za pomocą żądania AJAX, które po zakończeniu zastępuje zawartość strony, zmienia adres i popycha starą lokalizację strony do historii.

Być może coś podobnego do tego starego postu Chris Coyier's:

http://css-tricks.com/dynamyc-page-placeing-Content/

0
Moob 28 listopad 2013, 15:15