Próbuję użyć

<meta name="apple-mobile-web-app-capable" content="yes">

Tag, aby uzyskać iOS Safari, aby pokazać stronę bez przeglądarki; Przynajmniej tak myślę myślę To ma dla mnie zrobić. (Dokumentacja Apple nie ma t idź do obszernego szczegółów.)

Do tej pory nie mogę nic zrobić. Oto przykład jsbin. z lub bez znacznika <meta> strona pojawia się Zarówno iPod touch i iPad 2 z materiałami przeglądarki na górze (i dołu na małym ekranie).

Czy jest coś innego, co musi się wydarzyć, aby wpłynąć na przeglądarkę? A może moje oczekiwania dotyczące tego, jak powinno działać po prostu nieprawidłowe? (Zauważ, że przez Weinre, sprawdziłem flagę "Windows.navigator.standalone", a wydaje się być false.)

9
Pointy 4 październik 2012, 23:28

2 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź

Robi tylko to, co chcesz, gdy użytkownik dodaje link do aplikacji na ekran główny.

Wspólne podejście do sprawy w przeglądarce jest dodanie połączenia do window.scroll(0,1), co otrzyma przeglądarkę z góry ekranu. (Nie ma mowy, aby usunąć dolne rzeczy).

Również możesz chcieć znacznika powiedzieć, że nie chcesz skalowania:

<meta name="viewport" content="target-densitydpi=device-dpi, width=device-width, user-scalable=no, maximum-scale=1, minimum-scale=1" />
5
Joshua Smith 4 październik 2012, 19:32

Co to jest Meta Tag, to po wyświetleniu strony w przeglądarce, dodaje opcję dodania strony do ekranu głównego. Po otwarciu strony za pośrednictwem skrótu głównego, będzie w pełni, a navigator.standalone zostanie ustawiony na true. Właśnie to ludzie odnoszą się, gdy mówią o trybie pełnoekranowym.

3
HoLyVieR 4 październik 2012, 19:34