Jestem dość nowy w powietrzu i wiem, że do tworzenia aplikacji pulpitu przy użyciu AS3. Więc moje pytanie brzmi, jeśli tworzę aplikację Powietrza, czy można rozpocząć go do aplikacji internetowej THE.E za pomocą JS lub PHP?

Ktoś pomysł?

0
Vlad 22 grudzień 2011, 13:30

3 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź

Adobe Air to środowisko wykonawcze jak maszyna wirtualna Java. Aby uruchomić dowolny użytkownik aplikacji Adobe AIR musi zainstalować AIR - Adobe zintegrowany wykonawcę - najpierw. Użytkownik nie może po prostu uruchomić aplikacji AIR, klikając link, zamiast tego musi go pobrać, zainstalować powietrze, jeśli nie został zainstalowany, a następnie zainstaluj pobraną aplikację. Możesz użyć tej samej aplikacji ActionScript, aby zbudować zarówno aplikację WWW, która działa w aplikacji przeglądarki i pulpitu, która działa na środowisku lotniczym w dowolnym os.

1
Diode 22 grudzień 2011, 18:43

To jest. Jak myślę, że chcesz, to pakiet "Install Badge" Adobe, który jest przeznaczony specjalnie dla połączenia na swojej stronie internetowej:

Jeśli aplikacja nie jest zainstalowana, zainstaluj go (i powietrza, jeśli nie jest zainstalowane) Jeśli zainstalowana jest aplikacja, uruchom aplikację na kliknięcie

Przeczytaj szczegóły tutaj: http://www.adobe.com/devnet/air/articles/air_badge_install.html.

1
Alex 24 grudzień 2011, 20:09

Adobe Air jest zarówno w czasie wykonywania, jak i możesz bezpośrednio wdrażać bez czasu wykonawczego teraz z wykonywania wykonawczego (dostępny na Androida, okna, natywnie z iOS). Aplikacje lotnicze nie działają w przeglądarce, a zatem nie można wchodzić w interakcje za pomocą JS lub PHP, z wyjątkiem, że chcesz nawiązać połączenia serwisowe do serwera. Jeśli potrzebujesz aplikacji uruchomionej w przeglądarce, musisz wdrożyć ten sam kod jako projekt Web w programie Flash Builder z minimalnym wysiłkiem.

0
kolexinfos 19 listopad 2012, 11:47