Nie jestem całkowitym nowicjuszem, ale próbuję zainstalować moduły przez długi czas iw tym momencie chciałbym mieć nowy początek i zainstalować Pythona i wszystkie moduły, których potrzebuję, więc naprawdę je rozumiem. Moim problemem jest to, że niektóre z nich importują, ale większość z nich instaluje albo z niewłaściwych pakietów witryn lub nie importuje się, ponieważ pomieszałem mój system / python. Również próbowałem Pythonpath i ścieżki, aby ustawić to w prawo, ale nigdy nie zadziałało.

Więc moje pytania to:

  1. Czy istnieje sposób, aby upewnić się, że mogę wyczyścić wszystko i zacząć od zera? Idealnie byłoby to bez konieczności konfigurowania Mac OSX New.
  2. Czy istnieje sposób na zainstalowanie wszystkich modułów we właściwym miejscu (niezależnie od katalogu, nie dbam, to powinno to po prostu działać)?
  3. Czy istnieje dobry opis krok po kroku na temat instalowania modułów działa. I nie znaczy mi tylko informacji, aby używać Easy_install, zainstalować PIP, ale sposób, aby w pełni zrozumieć, co muszę rozważyć, gdzie muszę je umieścić, dlaczego te moduły są rozpoznawane w niektórych katalogach, w jaki sposób system znajduje je i najbardziej ważne, jakie są najczęstsze pułapki i jak ich uniknąć.

Próbowałem też MacPorts i różnych innych podobnych sposobów zainstalowania, ale nawet jeśli niektórzy z nich działały i kiedy jestem pewien, że są to naprawdę świetne narzędzia, większość musiałem włamać się do pracy.

Jeśli więc ktoś może polecić dobry i stabilny sposób, aby zainstalować wiele modułów jednocześnie, byłoby to niezwykle przydatne.

Wielkie dzięki !!!!

I przepraszam za długie pytania.

16
digit 1 grudzień 2011, 22:55

2 odpowiedzi

Buildout i Virtualenv powinien być tym, czego szukasz.

Burdiout pomaga skonfigurować instalację Python i VirtualenV pozwala odizolować wiele różnych konfiguracji od siebie.

Oto ładny Post na blogu wyjaśniający, jak z nich korzystać.

Ponadto, zobacz to inne pytanie: Buildout i Virtualenv

5
Community 23 maj 2017, 12:00

Możesz bezpiecznie zainstalować aktualny Python 2 i / lub Python 3 w OS X za pomocą instalatorów Python.org tutaj. Będą współistnieć z innymi pytonami, które zainstalowaliście lub które zostały wysłane przez Apple z OS X. Aby zainstalować pakiety, dla każdej instancji Python pierwszej instalacji Dystrybuuj, który zainstaluje komendę specyficzną dla wersji easy_install, tj. easy_install-2.7 lub easy_install-3.2. Wiele osób woli używać pip do zarządzania pakietami; Możesz użyć easy_install, aby zainstalować kopię specyficzną dla wersji. Jeśli chcesz czegoś hodowca, można również zainstalować virtualenv, ale z izolacją dostarczaną przez Python Framework Buduje w OS X, który nie jest taka konieczna jak na większości innych platform.

3
Ned Deily 1 grudzień 2011, 19:50