Jestem gospodarzem strony w witrynie SharePoint i trzeba ciągnąć zawartość z wielu innych stron. Treść, której potrzebuję, znajduje się w innej dziedzinie w div, więc nie mogę użyć iframe. Próbowałem następującego kodu z jQuery próbując załadować kontener stcakoverflow Container z strony Lądowania, ale to nie działa. Zakładam, że jest to spowodowane różną polityką pochodzenia:

<script>
    $(document).ready(function() {
       $('#LoadMe').load("http://www.stackoverflow.com#container");
    });
 </script>

Czy istnieje sposób na to poprzez jQuery, czy istnieje alternatywne rozwiązanie?

0
Filip 16 grudzień 2011, 01:23

3 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź

Jeśli możesz zakodować dane innej domeny w JSON, możesz wykonać żądania domeny z wykorzystaniem JSONP żądania . Oczywiście wymaga, abyś mógł zmienić lub żądać innego rodzaju kodowania z innych dziedzin, więc jeśli nie jest to pod kontrolą, to podejście nie jest możliwe.

1
Abdullah Jibaly 15 grudzień 2011, 21:31

Nie, nie możesz po prostu załadować innej strony (lub jej kawałka) w ten sposób z JavaScript. Musisz to zrobić na backend za pośrednictwem PHP, .NET lub jakiś inny język skryptowy serwera, a następnie zdaj wyniki na stronie.

0
Nate B 15 grudzień 2011, 21:26

Możesz także uzyskać zawartość strony, której potrzebujesz i przeanalizuje go za pomocą REGEXP lub jak wyżej zostało powiedziane Nate B, napisz jakiś typ kodu, na przykład kanał RSS, przejść treść z JSON, utwórz pewną usługę sieci Web i itp

0
Alexander Gharibashvili 15 grudzień 2011, 21:36