Pracuję nad witryną, która korzysta z jQuery i ma uczciwą ilość JavaScript, który jest uruchamiany przy użyciu $(document).ready(). Na mojej maszynie dev wszystko działa świetnie, ale jest to dość potężna maszyna. Miałem doniesienia od osób używających starszego sprzętu zachowania, które wydaje się dziwne i jestem dość przekonany, że jest aż do przetworzenia tego początkowego JavaScript na wolniejszych maszynach.

Oczywiście, rozwiązanie jest uporządkowanie tego początkowego JavaScript, ale zastanawiam się - czy ktoś wie, aby spowolnić szybkość wykonania JavaScript w obu Chrome lub Firefox, aby móc symulować tych wolniejszych klientów na mojej maszynie dev?

Twoje zdrowie!

aktualizacja: Wracając, kiedy to pytanie zostało wysłane, nie było tego samego zestawu narzędzi, które są dzisiaj. W tym czasie opcja VM była najlepszą opcją, dlatego pozostawiam go jako zaakceptowaną odpowiedź. Jednak te dni poszedłem prosto do narzędzi Chrome Dev, zamiast tego zasugerował Zed NIV

56
Addsy 15 grudzień 2011, 18:32

9 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź

Może to nie być najlepsze rozwiązanie, ale coś, co z pewnością działa, jest uruchomienie maszyny wirtualnej, można określić wszystkie specyfikacje sprzętowe, o ile są one niższe niż rzeczywista maszyna. Spójrz na Ten post

14
Community 20 marzec 2017, 10:18

Under Chrome developer tools -> Timeline Teraz opcja przepustnicy w dół CPU, poszukaj rozwijanej:

Chrome CPU throttling

AKTUALIZACJA:

Chrome (IUM) zmienił się w nowych wersjach, jest teraz pod zakładką Performance, a musisz kliknąć przycisk Ustawienia w rogu, aby wyświetlić funkcję, aby wyświetlić:

Chrome new CPU throttling

98
Oded Niv 22 kwiecień 2017, 20:53

Używałbym VM i po prostu ograniczam to zasoby. Jeśli nie jesteś fanem maszyn wirtualnych, pójdę znaleźć starą maszynę w sprzedaży stoczni, sklepu oszczędnościowego itp. I użyj tego jako platformy testowej. NIGDY NIE MOŻESZ PRZECZYTAĆ, WYKONAJ Z CUPPY MALWWARE LADEN Programy, a następnie będzie tak samo jak doświadczenie dla "przeciętnego użytkownika". :-)

12
gavaletz 4 styczeń 2010, 01:52

Uruchom Składane @ Home w tle, aby zjeść procesor.

Jeśli masz procesor wielokrotny, użyj Menedżera zadań do ograniczenia, tj. Do jednego rdzenia, a być może ograniczają również niektóre zastosowania intensywności procesora do tego samego rdzenia.

1
SLaks 4 styczeń 2010, 01:36

Wirtualizacja to odpowiedź! Możesz użyć VirtualBox, jest bezpłatny. Możesz symulować z nim wolniejszą maszynę

1
Nick Shvelidze 15 grudzień 2011, 14:35

Łatwiej niż maszyna wirtualna, uważam, że będzie to jakiś narzędzie, które mogą spowolnić wybrane aplikacje (w procesie przeglądarki).

Cóż, zawsze możesz spróbować ustawić priorytet procesu przeglądarki do najniższej wartości.

Dodatkowo możesz spróbować jednego z tych narzędzi. Są one zasadniczo przeznaczone do spowolnienia systemów / specyficznych aplikacji, więc stare gry mogą być rozgrywane w nowych systemach. Prawdopodobnie pasuje do twojej sprawy testowej.

http://moslo.info/

http://www.recities.com/kulhain/

http://www.sierrahelp.com/utilities/slowDowlitles.html.

1
techfoobar 15 grudzień 2011, 14:49

Możesz także spróbować przepustnić procesor za pomocą ustawień zarządzania energią w systemie operacyjnym. Na przykład dla wygranej 8 Możesz przejść do czegoś podobnego do "Panel sterowania System i Security Management Zmień schemat mocy-> Zmień zaawansowane ustawienia zasilania -> Zarządzanie energią CPU -> MAX CPU Level Level" (przepraszam, to tłumaczenie Z Non English Win8 UI, ale myślę, że nie jest trudno znaleźć ustawień). Pomaga to w pewnym stopniu.

1
Vladislav Kostenko 7 listopad 2014, 16:43

Uczyniłem to i na minutę, że mój Firefox ssał całą moją pamięć. Możesz wystarczająco zwolnić przeciążenie, zmieniając osad () do czegoś wyższego. Dość dużo zrobiło, że wszystko działa wolno, przełączanie kart i innych ładunków stron.

<html>
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" />
<title>Untitled Document</title>
<style type="text/css">
  body, html{
    height:100%; 
  }

</style>
<script language="javascript" type="text/javascript">

var NUM = 0;
function addMore(){
  var cur = document.getElementById('ta').value;
  var newVal = NUM.toString();
  if(cur){
    newVal = newVal+cur;
  }
  NUM++;
  document.getElementById('ta').value = newVal;
  setTimeout("addMore()",1);
}

</script>
</head>

<body onload="addMore()">

<textarea id="ta" style="width:80%; height:80%;">0</textarea>

</body>
</html>
-1
Jage 4 styczeń 2010, 01:43

Nie wiem o niczym, na czym możesz polegać na lub kontrolować, ale możesz spróbować zainstalować dwa programy antywirusowe (lub przynajmniej tyle, ile masz liczbę posiadanych rdzeni procesora), rozpoczynając pełne skanowanie każdego z tych pełnych skanów bieganie.

-3
Mark Lutton 4 styczeń 2010, 01:36