Jestem zainteresowany posiadaniem aplikacji pulpitu Wyślij wiadomości do aplikacji internetowej. W szczególności aplikacja na pulpicie, napisana w Javie, musi wysyłać wiadomości do funkcji JavaScript, która będzie działać w przeglądarce. Wiadomości muszą być tylko wysłane w jedną stronę. Ponadto obie programy będą działać na tej samej maszynie lokalnej. W razie potrzeby mogę skonfigurować lokalny serwer rozwoju.

Jestem nowy w sieci i rozwoju sieci i nie mam pojęcia, jak podejść do tego problemu. Czy ktoś może zaoferować jakieś sugestie?

1
dB' 15 grudzień 2011, 03:12

4 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź

Myślę, że odpowiedni sposób, aby to zrobić (jeśli nie jedyny sposób) byłby przejść przez serwer obie aplikacje rozmowy

3
Arnon Rotem-Gal-Oz 14 grudzień 2011, 23:18

The Enterprise Architecture Way I Polecam, że to jest :

  1. Umieść wspólne informacje w sieci WebService.
  2. Witryna wysyła informacje, prawdopodobnie przez AJAX lub nawigując do innego adresu URL lub wykonania formularza do serwisu WebService.
  3. Aplikacja Desktop uruchomi się i subskrybuje WebService. WebService powiadomi aplikację Desktop, gdy ma aktualizację. (Należy pamiętać, że aplikacja na pulpicie może wymagać ankiety na aktualizacje).

Takie podejście jest jak usługi takie jak Flikr, Twitter itp.

Lekka waga (tj. Mniejsza architektura) sposób hakowania Jest to , aby Twoja witryna ma kanał RSS, że aplikacja pulpitu subskrybuje. Aplikacja Desktop została zaktualizowana przez kanał RSS.

Takie podejście polega na tym, jak usługi takie jak strony internetowe wysyłają aktualizacje do czytelników. Zobacz czytnik Google jako przykładowy klient RSS. RSS ma prawo wspierania ogólnych konsumentów RSS, takich jak MS Outlook lub czytnik Google od samego początku, gdzie w zależności od strony internetowej mogą być bardziej elastyczne i czystsze w dłuższej perspektywie.

1
Dessus 14 grudzień 2011, 23:52

Dlaczego aplikacja Desktop musi rozmawiać z JavaScript? Co ty rzeczywiście próbujesz zrobić? Wyślij lub odbieraj dane do lub z bazy danych? Uruchom trochę logiki biznesowej w aplikacji internetowej? Te rzeczy są zazwyczaj wykonane z aplikacji Desktop na stronę internetową za pomocą mydła lub odpoczynku.

Czy przeglądarka jest w jakiś sposób włączona w aplikacji Desktop? Czy może to tylko uruchomić jako oddzielny proces? Wydaje się, że przetwarzanie audio powinno naprawdę uruchomić w aplikacji Desktop.

Jednak zakładając, że przeglądarka działa jako oddzielna aplikacja, powinieneś być w stanie wysłać wiadomości do przeglądarki przez ciąg zapytania. Aplikacja Desktop może strzelać do przeglądarki, point do URL i przejść do niektórych parametrów. Następnie JavaScript może przetwarzać te parametry. Google, czy jQuery może przetwarzać parametry ciągu zapytań.

0
fregas 14 grudzień 2011, 23:41

Umieść prosty pojemnik, taki jak Jetty, a następnie użyj Jersey lub prostego serwletu

0
Sunil 31 maj 2012, 05:04