Chcę zaimplementować pasek narzędzi (prawdopodobnie z JavaScript), który będzie wyświetlany na górze dowolnej witryny. Załóżmy, że wejdę do Google.com, chcę na górze głównej strony, aby wyświetlić mój pasek narzędzi. Czy masz jakieś pojęcie o tym, jak można to zaimplementować do pracy na każdej przeglądarce?

Jestem nowicjuszem w tej dziedzinie. Czy możesz dać mi przykład tego, jak można to zrobić?

Dzięki

0
Bogdan M. 6 grudzień 2011, 18:48

3 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź

Chyba że planujesz spakować to jako przedłużenie / wtyczkę do przeglądarki (np. Dla Chromera, Firefoksa lub Safari), bez wątpienia nie będziesz wpłynąć na problemy z bezpieczeństwem skryptów krzyżowych, jeśli próbujesz uruchomić JavaScript na stronie innej domeny (chyba że ty "Ponownie planujesz mieć innych właścicieli witryn, obejmują również swój skrypt na swoich stronach; w tym przypadku ignoruj tę odpowiedź).

Zawsze możesz iść starej szkoły i utwórz górę "ramki", uruchomić treści trzecich w dolnej ramce, ale najlepszy Navbar nie byłby w stanie interakcji z tą zawartością, niezależnie od.

1
Mike Fahy 6 grudzień 2011, 14:56

Nie możesz tego zrobić bez pisania wtyczki przeglądarki. Musisz podjąć wtyczki specyficzne dla przeglądarki.

1
Simpleton 6 grudzień 2011, 15:03

JavaScript nie jest wyraźnie konieczny do wiązania paska narzędzi na górną część strony ... Wystarczy zastosować niektóre CSS do elementu opakowania paska narzędzi, tak jak:

#toolbar_wrapper {
  position: static;
  top: 0px; 
  left: 0px; /* assuming your toolbar starts at the left edge of the window */
}

Jednak dokładnie to, co mówisz, że chcesz osiągnąć, jest posiadanie własnego paska narzędzi pojawi się w przeglądarce niezależnie od tego, do której przeglądasz domenę. Prawidłowym sposobem jest kodowanie go jako wtyczka / dodatek do przeglądarki, ale możesz po prostu załadować treść w iframe lub div. Umieść pole tekstowe "Adres" na pasek narzędzi, w którym wprowadziłbyś adresy URL, a następnie użyj JavaScript, aby załadować adres URL do iframe lub div. Należy pamiętać, że nigdy nie będziesz mógł przeglądać paska adresu przeglądarki za pomocą tego podejścia, a stracisz wiele funkcjonalności w przeglądarce i odwiedzanych stronach internetowych. Robiąc to w ten sposób, dostanie cię z iluzji implementacji przeglądarki w najlepszym razie.

1
grav3nimag3 6 grudzień 2011, 15:08