Chciałbym zrobić przycisk na mojej stronie, która automatycznie loguje mnie na innej stronie internetowej. I Recon mogę użyć JavaScript / Jquery lub PHP / Curl, aby to zrobić.

Który jest najlepszym sposobem na wyjazd?

3
user479911 3 listopad 2011, 21:52

3 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź

Nie jestem pewien, czy to dokładnie to, czego szukasz, ale jedna rzecz, którą wykonałem w przeszłości, jest naśladowanie formularza logowania na stronie, do której chcesz się zalogować. Na przykład, powiedzmy, że chcesz zalogować się do "Przykład". W kodzie źródłowym dla strony logowania "example.com" znajdziesz kod HTML dla formularza logowania.

Przykład

<form name="blabla" action="action.php" method="post">
  <input type="text" name="username" />
  <input type="password" name="password" />
  <input type="sumbit" value="Login" />
</form>

Utwórz formularz na swojej stronie podobnej do tego, który znajdziesz w "example.com". Jeśli chcesz, możesz nawet ukryć pola, dołącz wartości, aby uczynić go jednym przyciskiem logowania. Sztuczka upewnia się, że akcja ma rzeczywisty adres URL. Na przykład, jeśli formularz mówi "Action.php" dla "example.com", umieściłbyś "http://example.com/action.php"

Przykład

<form name="blabla" action="http://example.com/action.php" method="post">
  <input type="hidden" name="username" value="testuser" />
  <input type="hidden" name="password" value="testpass" />
  <input type="sumbit" value="Login" />
<form>

W większości przypadków zaloguje się Cię do witryny. Jeśli nie chcesz opuścić własnej witryny, możesz ustawić "cel" dla formularza do iframe lub coś takiego.

-1
Shattuck 3 listopad 2011, 18:11

Możesz użyć zdalnego javascript lub iframe. Znajdź więcej szczegółów: http: // kuza55. blogspot.com/2007/06/building-secure-single-sign-on-systems.html.

Sprawdź także podejście Google o nazwie SAML: http://code.google.com/googleApps/ domena / sso / saml_refference_implementation.html

1
Pavel Podlipensky 3 listopad 2011, 17:55

To zależy od strony internetowej. Sam JavaScript i Jquery nie mogą być używane z powodu polityki między domeną. Być może mógłbyś użyć kombinacji Curl i AJAX, aby osiągnąć coś podobnego.

Myślę, że będziesz musiał zapewnić trochę więcej informacji na temat strony i dokładnie dlaczego chcesz to zrobić ...

0
BenM 3 listopad 2011, 17:55