Próbowałem zmienić moje pliki HTML. Proszę zobaczyć To, aby uzyskać lepsze zrozumienie tego, co mam.

Każda rzecz działała dobrze, ale kiedy oglądałem źródło, nie został zmieniony. Zmiany, które próbowałem, zostali odzwierciedlone tylko na stronie internetowej, którą otworzyłem na mojej przeglądarce.

Czy w jakikolwiek sposób można zmienić rzeczywiste źródło strony HTML?

Używam IE8 i Gryaseadey4ie, aby uruchomić mój JavaScript na stronach internetowych, które chcę manipulować, na wszelki wypadek, gdy jesteś zainteresowany.

Występuje podobne pytanie Tutaj . Ale mam moje pliki HTML w moim lokalnym przechowywaniu. BRAK SERWISKIEJ SERCE - Client Side Technitets.

. Edytuj 1

Cóż, mam ustawienia Tomcat, ale wszystko jest w mojej lokalnej maszynie.
Również jeśli mogę zmodyfikować Dom, nie mogę zapisać go jako nowego pliku HTML, w ten sposób nie będę musiał bałagan z oryginalnym plikiem źródłowym.

W ten sposób to robimy W Firefoksie. Musi być jakiś sposób, aby to zrobić w IE8.

. Edytuj 2
Teraz jest to działa dobrze dla stron HTML bez ramek . Ale kiedy próbuję tego na stronach z ramkami, nie działa. Zabije mnie, jestem pewien. Być może jest to dlatego, że dostęp do ramek innych stron HTML. Na przykład:

<frameset rows="95,*" frameborder="NO" framespacing="0" border="0" marginwidth="0"  marginheight="0">
    <frame name="title" target="content" src="Strategy%20Details.asp_files/title.htm"  scrolling="NO">
 <frameset cols="168,*">
   <frame name="navigation" noresize="noresize" width="168" target="content" src="Strategy%20Details.asp_files/navigation.htm">
   <frame name="content" noresize="noresize" src="Strategy%20Details.asp_files/home.htm">
 </frameset>
 </frameset> . Zobacz, jak uzyskuje się dostęp do stron HTML w atrybucie SRC .

każdy pomysł ???

0
EMM 27 wrzesień 2011, 15:27

5 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź

Powinieneś być w stanie zobaczyć dynamiczne zmiany przy użyciu narzędzi programistyczy.

Po "przeglądaniu źródła" strona pokazuje źródło dostarczane z serwera bez żadnych zmian później. Tj. Narzędzia deweloperskie (lub Firebug w Firefox lub Dragonfly w Operze) pozwalają zobaczyć zmiany dynamicznie (i również podkreśla zmiany w miarę wystąpienia!)

3
Fenton 27 wrzesień 2011, 11:31

Jeśli poprawię cię poprawnie, chcesz zmienić zawartość pliku HTML na dysku twardym? Nie jest to możliwe przy użyciu JS i niezależnie od tego, gdzie plik HTML jest (maszyna lokalna, czy nie), zawsze znajduje się strona serwera i strona klienta. Zasadniczo Twój system operacyjny działa jak serwer (dostarczanie HTML), a Twoja przeglądarka jest nadal tylko klient, bez żadnych praw, niż byłoby to, gdybyś był na stronie w sieci.

Brzmi to tak, jakbyś mógł spojrzeć na jakąś technologię serwera, która pozwala na dynamiczne strony internetowe, takie jak PHP, JSP, Serwer JS, lub którykolwiek z milionów innych osób.

1
Thor84no 27 wrzesień 2011, 11:33

Więc od patrzenia na to, co robisz z Firefoksa, nie chcesz, aby Javsctript mógł dokonać oszczędności, po prostu móc modyfikować dom za pomocą skryptu The Save the HTML reprezentacji zmian w IE.

W IE, użyj, tj. Narzędzia programistyczne. Naciśnij F12. Jeśli manipulowałeś DOM, kliknij ikonę Odśwież na narzędziach programisty. Następnie kliknij ikonę Zapisz.

1
Jon P 28 wrzesień 2011, 05:22

Edytuj: Nie, nie ma sposobu, przynajmniej nie bez sprawdzania źródła bez ognia.

0
Kenny 27 wrzesień 2011, 11:29

To nie jest możliwe. Przypuszczam, że zależy to od przeglądarki, ale kiedy poprosisz o źródło strony, zazwyczaj ponownie wykonują żądanie lub używać buforowanego wyniku oryginalnego źródła (najwyraźniej przed manipulacją klienta, które istnieje tylko i ma sens w Twój Widok strony w Twoja przeglądarka), więc otrzymasz to, co masz w źródle (w tym przypadku pliki HTML w lokalnej pamięci).

0
Xavi López 27 wrzesień 2011, 11:33