Opracowałem timer PHP Countdown (3 godziny specjalnie w HRS, Mins i Secs) - Countdown.php. Wyjście znajduje się w znaczniku <div> w innej stronie - index.html.

Chcę AJAX lub JavaScript, który dokonałby dynamiki wyjściowej (zmienia liczby jak normalny zegar). Wiem, że Ajax może sprawić, że strona odświeżyła co sekundę w tle (asynchronicznie), ale nie byłem w stanie tego osiągnąć.

Obecnie wyjście zmienia się tylko po odświeżaniu strony HTML. Chcę również zostać uruchomiony skrypt PHP, gdy odliczono do zera.

Countdown.php.

<?php
//some codes left out    
 $remainingHour=floor($secsdiff/3600);
 $remainingMinute=floor(($secsdiff-($remainingHour*60*60))/60);
 $remainingSecond=floor(($secsdiff-($remainingHour*60*60))-($remainingMinute*60));
?>

Index.html

<div id="timer">
<?php echo "$remainingHour hours, $remainingMinute minutes, 
$remainingSecond seconds";?>
</div>
1
David 20 listopad 2011, 21:21

2 odpowiedzi

Jeśli jest to tylko mały przedmiot na większej stronie, użyłbym AJAX lub JavaScript. Dzięki AJAX powinieneś być w stanie sprawdzić 0 wartości i jeśli zostanie osiągnięty, powiadom o tym na serwerze, gdzie serwer wykonuje działanie specyfikacji.

Prawdopodobnie możesz to zrobić z javascript a s studnie, co może być bardziej pożądane dla takich małych zadań.

0
Hammad Khan 20 listopad 2011, 17:27

Należy użyć setTimeout funkcji w JavaScript, zobacz https://stackoverflow.com/ Wyszukiwanie? q = [JavaScript] + Settimeout & AMP; Wyślij = Szukaj

Gdy czas się skończy, po prostu zadzwonić do nowego adresu URL, aby wykonać następny skrypt PHP (nadal w JavaScript), jak:

document.location.href = http://foobar.tld/new_page
0
Community 23 maj 2017, 10:34