Chciałbym wiedzieć, czy NodeJs jest kompatybilny z reakcją aplikacji iOS / Android. Aby uzyskać dalsze wyjaśnienie, czy pojawiłyby się jakieś problemy, jeśli Nodejs był backend dla mojej reagującej aplikacji mobilnej, wiem, że są one idealne do użycia dla sieci, ale ponieważ reaguje ma swój własny system backend, musiałbym całkowicie porzucić węzeł JS, Albo nadal mogę wykonać aplikację mobilną, która współpracuje z Nodejs.

0
Tidris 29 październik 2020, 06:38

1 odpowiedź

Najlepsza odpowiedź

Czy chcesz utworzyć aplikację mobilną lub stronę internetową z reakcją, która działa i odpowiada na przeglądarki mobilne?

Jeśli chcesz utworzyć aplikację mobilną, potrzebujesz Reaguj rodzimy zamiast reagowania.

Reaguj rodzimy pozwala tworzyć aplikacje na Androida i iOS na przedni koniec. Możesz użyć NodeJs dla swojego spokojnego interfejsu API na przykład jako backend.

Jeśli tak jest, możesz sprawdzić ten artykuł - Link - który ten facet wyjaśnia, czego potrzebujesz, aby użyć NodeJs dla swojej aplikacji natywnej

Jeśli chcesz utworzyć stronę internetową z reagującym, możesz śledzić ten artykuł - Link - który facet tworzy prostą aplikację Crud z Nodejs i Reaguj

1
Leonardo Noronha Santos 29 październik 2020, 03:45