Obecnie nie wierzę, że brama aplikacji Azure (WAF V2) ma odwrotną możliwość proxy, jak dedykowany Nginx VM, który pobiera dane z backend lub niektóre zewnętrzne strony internetowej i wyświetla zawartość w adresie URL Frontend, który nie zmienia się w pasku URL.

Na przykład. Proxy Wszystkie prośby z https://www.abcd.com/test, aby uzyskać odpowiedź z backend ( lub zewnętrzna strona internetowa) w https://example.com i wyświetlaj zawartość z https://example.com w HTTPS: / /www.abcd.com/test.

Abcd.com dla np. jest aplikacją Azure Web, a przykład.com jest pewną stroną trzecią, od której chcemy wyświetlać zawartość.

Czy źle się mylę, i mamy sposób na osiągnięcie tego z bramką aplikacji?

Aby to osiągnąć, skonfigurowujemy Nginx VM i dodaj go jako pula Backend w bramce aplikacji Azure. Dodaliśmy regułę do wykrycia i stosowania przekierowania ścieżki dla "/ Test" i wyślij go pulę zaplecza, która ma adres IP założonych Nginx VM.

Konfiguracja Nginx jest następująca:

proxy_set_header Host $host;
proxy_set_header X-Forwarded-For $proxy_add_x_forwarded_for;
proxy_pass https://example.com/;
proxy_buffering off;

Każdy ma jakieś pomysły, w jaki sposób możemy użyć przepisywanego zestawu w bramce aplikacji, aby to osiągnąć, zamiast używać Nginx VM do tego, czy powinniśmy trzymać się Nginx i możliwość nie jest obsługiwana przez Azure Application Gateway?

0
Pranesh Sathyanarayan 22 październik 2020, 02:31

1 odpowiedź

Najlepsza odpowiedź

Przejście przez https://docs.Microsoft.com/ En-US / Azure / Application-Gateway / Revrite-URL-Portal, choć brama aplikacji jest przeznaczona do pracy jako proxy odwrotna, ale niestety, ta zdolność nie jest obecnie możliwa. Twoja najlepsza opcja jest nadal nginx.

1
HABEEB 23 październik 2020, 15:29