Próbuję więc zrobić aplikację kalendarzową w jonowym i chcę przechowywać wydarzenia, jeśli użytkownik robi jeden, spojrzałem na dokumentację jonową, i sprawia, że wydaje się zbyt proste, w zasadzie skopiowane dokładnie to, co mają z kilkoma korekcjami i Nie wiem, jak to przetestować. Oto, co mam:

save() { 
  var n = 0
  this.event.startTime = new Date(this.readDescription())
  this.storage.set('fooditem'+this.increaseVal(),this.event);
  this.modalCtrl.dismiss({event: this.event})

  
 }

Incraseval () Funkcja Wystarczy zwiększać nazwę klucza, więc mam nowy klucz dla każdej nowej wartości (jest to proces tymczasowy) Wiem, że prawdopodobnie muszę uzyskać dane przechowywane po jego zapisaniu, ale muszę tylko upewnić się, że właściwie Zapisywanie

0
Mike Riser 18 październik 2020, 05:48

1 odpowiedź

Najlepsza odpowiedź

Odpowiadam na to pytanie przy założeniu, że chcesz wiedzieć, gdzie przechowywane są dane i zobaczyć wartość w tej lokalizacji.

Przechowywanie jonowe zapewnia opcje używania SQLite, indeksowaneDB, WebSQL i Localstorage jako sposobów przechowywania danych na urządzeniu. Dzięki pierwszym 3 nie ma sposobu na dostęp do danych oprócz pobierania go. Lokalna pamięć masowa jest jednak dostępna w chromowanych narzędziach DEV> Aplikacja> Lokalne przechowywanie

Przechowywanie jonowe umożliwia programistom skonfigurowanie sterownika używanego do przechowywania danych, określając go w opcjach Driverorder w module aplikacji. Po prostu umieść Localstorage jako pierwszej wartości w tym jako takim driverOrder: ['localstorage', 'indexeddb', 'sqlite', 'websql'], aby zmusić aplikację do przechowywania danych w Localstorage, a następnie widać wartość zapisaną w lokalizacji opisanej powyżej.

1
Delwyn Pinto 25 październik 2020, 11:05