Niedawno pobrałem i rozpoznałem OpenJDK 14 Następnie poszedłem do Eclipse & GT; Java & GT; Zainstalowane JRES i ustaw nowy JDK do użycia Wpisz opis obrazu tutaj

Jednak po tym, że nie jestem już w stanie uruchomić mojego serwera (Tomcat WebApp), otrzymuję błąd z JDK

enter image description here

Jak również ogólny błąd w Eclipse mówiąc, że nie udało się uruchomić

Kiedy powiedział Googling wokół, aby sprawdzić moje ścieżki, ale o ile mogę powiedzieć, że są poprawne:

(Zmienna użytkownika)

% Java_home% = c: javaprogramfles \ jdk-14.0.2

(Zmienna systemu i użytkownika)

Ścieżka% java_home% bin

Aktualizacja 1 (FYI Usuń pewne rzeczy ścieżki, ponieważ nie wydaje się już istotne):

Dzięki @kunun.

Gdy CD'ing do katalogu bin, Javac -Version pracował. Rozebrałem ponownie zmienne środowiskowe, a tym razem dodano% java_home% / bin do zmiennej ścieżki mojej użytkownika (poprzednio było tylko w ścieżce systemowej). Więc teraz Javac -Version działa z dowolnego katalogu. Jednak ECLIPSE nadal ma ten sam błąd , gdy zaczynam mój serwer, choć dostaję ten nowy msg w konsoli?

-Dżowa Zatwierdzone standardy i samodzielne interfejsy API w formie modułowej będą obsługiwane przez koncepcję modernialnych modułów.

0
owen gerig 30 lipiec 2020, 21:12

1 odpowiedź

Najlepsza odpowiedź

Cytowany komunikat o błędzie pokazuje przyczynę problemu. Gdy instancja serwera została zdefiniowana, ustawiona jest argumenty JVM Launch, obejmowały odniesienie do katalogów zatwierdzonych, argument ważny przez Java 8, ale nie dla Java 9 i nowszych. Gdy otworzysz edytor na instancję serwera z widoku serwerów, w sekcji Informacje ogólne , kliknij środowisko wykonawcze i zmień JRE wyraźnie do Java 8 wersja. Serwer powinien ponownie uruchomić.

Changing the JRE used to launch Tomcat

1
nitind 31 lipiec 2020, 02:44