Próbuję wysłać https://myownserver.com/page.php do https://myownserver.com/page2.php i dostaję: Referrer Policy:no-referrer-when-downgrade. To korzysta z żądania pocztowego za pomocą jQuery i ajax. To jest mój kod:

$('.dSettings').click(function() {
    $.post('https://myownserver/page2.php', {bookid: '<?= $book['BookID']; ?>', userid: '<?= $_SESSION['Login']['UserID']; ?>', del: 'delete'}, function (data) {
        // do something with the data
    });
});

Problem polega na tym, że mogę otworzyć Page2.php z żądania GET i używając Postana, mogę wysłać żądanie pocztowe bez żadnych problemów. Naprawdę nie dostaję tam, gdzie może być problem. Każda pomoc będzie wdzięczna!

Edytuj: Używam Google Chrome, jeśli ktoś potrzebuje tych informacji. Moje nagłówki:

Provisional headers are shown
Accept:*/*
Content-Type:application/x-www-form-urlencoded; charset=UTF-8
Origin:https://myownserver.com
Referer:https://myownserver.com/page.php
User-Agent:Mozilla/5.0 (X11; Linux x86_64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/61.0.3163.100 Safari/537.36
X-Requested-With:XMLHttpRequest

Edytuj2: Muszę powiedzieć, że mam 2 kolejne żądanie ajax do tej samej strony2.php i działają prawidłowo oba zwracanie: Referrer Policy:no-referrer-when-downgrade, ale także Status Code: 200 i ten, który nie działa Kod statusu: (canceled)

Edytuj3: Część mojego kodu HTML wypalająca żądanie ajax <a href="" class="dSettings">Do something, go somewhere</a>

2
Dimitar 19 luty 2018, 11:28

3 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź

Znalazłem mój błąd, był bardzo głupi. Problem polegał na tym, że używałem znacznika a, gdy użytkownik kliknie, a następnie wykonanie żądania AJAX, ale problem polegał na tym, że napisałem href='' ** puste Href wewnątrz tagu i dlatego wszystko miesza się. ** Bardzo głupi błąd Mam nadzieję, że pomoże to komuś innemu stworzyło ten sam błąd, ale szczerze mówiąc, nie wierzę, że ktoś inny może zrobić taki sam błąd, LOL: D dziękuję wszystkim za twoje odpowiedzi!

Poprawka jest prosta, po prostu zmień go na button znacznik lub wewnątrz znacznika a właśnie umieść na przykład #, ale wolę zmienić go za pomocą samego znacznika.

0
Dimitar 19 luty 2018, 10:11

Spróbuj dodać w sekcji głowy swojego kodu

<meta name="referrer" content="no-referrer" />
0
Priya 19 luty 2018, 08:47

https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTTP/Headers/Referrer-Policy

Jest to domyślne zachowanie agenta użytkownika, jeśli nie określono żadnej zasady. Pochodzenie jest wysyłane jako polecające, gdy poziom bezpieczeństwa protokołu pozostaje taki sam (HTTPS-> HTTPS), ale nie jest wysyłany do mniej bezpiecznego miejsca docelowego (HTTPS-> HTTP).

Czy używasz tych samych protokołów?

0
Marco 19 luty 2018, 08:48