Około 5-6 lat temu, zadałem w tym samym pytaniu i próbowałem dowiedzieć się, czy coś się zmieniło od tego czasu. Mam odbiornik niestandardowy Google, który trzeba uruchomić za pośrednictwem strony internetowej. Nie muszę wysyłać żadnych informacji / wiadomości do odbiornika, tylko musi się uruchomić.

Oczywiście wiem, że mogę to zrobić z natywnej aplikacji na IOS i Androida, ale moi użytkownicy nie zainstalują aplikacji tylko po to, by rozpocząć sesję odlewaną - muszę być w stanie zrobić z przeglądarki.

Czy Google Cast API to już wspiera? Jeśli tak, jak mam to zrobić?

Oto powiązane pytania z naprawdę przestarzałymi odpowiedziami:

Komunikuj się z aplikacją Custom Receiver z Chrome na iOS

Jak mogę rzucić stronę HTML z rozszerzeniem Google Cast Chrome?

0
user2719094 12 marzec 2020, 16:50

1 odpowiedź

Najlepsza odpowiedź

Nie przetestowałem tego, więc nie mogę dać ci ostatecznej odpowiedzi. Jednak najnowszy chromowany odlew Dokumentacja Określa to:

Chrome Nadawca SDK obsługuje przeglądarkę Chrome na urządzeniach Mac, Windows, Linux, Chromeos i Android. (W przypadku natywnych aplikacji mobilnych, zobacz zamiast aplikacji Android Apps i Apps IOS.)

Uwaga: Odlewanie nie jest obsługiwane na przeglądarce IOS Chrome.

Nie będąc w stanie tego potwierdzić, prawdopodobnie będziesz mógł uzyskać dostęp do funkcjonalności odlewanej nadawcy z przeglądarki chromowanej na Android , ale zdecydowanie nie na IOS.

1
Kory Porter 15 marzec 2020, 21:49