Mam zadanie, aby wysłać różne pliki raportów do moich klientów (zapytałem coś innego Tutaj Ale pomijam go nie używa FreshDesk).

Mam wszystkie moje dane w stole, każdy klient ma swój własny identyfikator VAT i zmienną liczbę wierszy na zamówienie. Muszę utworzyć plik Excel dla każdej kombinacji kraju VAT i wyślij wszystkie wygenerowane pliki dla każdego VAT na określony adres e-mail (wyodrębniony z raportu SSRS o nazwie N razy)

VAT1-IT.XLSX, VAT1-NL.XLSX, VAT1-ee.xlsx do e-maila 1

VAT2-EE.XLSX, VAT2-UK.XLSX do e-maila 2

VAT3-GR.XLSX do e-maila 3

Do tej pory mogłem wygenerować wszystkie pliki w określonym folderze, ale utknąłem w robieniu poprawnych plików i wysłać je do właściwego klienta. Jestem w stanie wysłać pojedynczy załącznik do odbiorcy (za pomocą zadania skryptu, aby wysłać wiadomość e-mail, ponieważ mam zmienne tematy e-mail i ciała.

Myślałem, że mógłbym być dobrym sposobem, aby to zrobić, było utworzenie dwóch pętli foreach: rodzic wyodrębnie tylko numery VAT, a drugi wszystkie szczegóły (adresy VAT-e-mail); Pomyślałem, że druga była pętla, aż kombinacje dla kraju podatku VAT skończy, a następnie przejść do innej iteracji, ale najwyraźniej się mylę.

SSIS Package flow

Czy istnieje sposób na to, aby to osiągnąć? Może być generowanie wszystkich plików, a następnie pobrać je z systemu plików lepszy sposób na osiągnięcie tego?

1
Polymar 4 grudzień 2019, 23:29

1 odpowiedź

Najlepsza odpowiedź

Udało mi się to osiągnąć głównie dzięki @Wolfgangkais, który wskazał mnie we właściwym kierunku.

Nowa SSI jest taka

enter image description here

A w końcu zajmowałem się wysyłaniem wielu załączników do jednej poczty bezpośrednio do zadania skryptu w C # (nie jestem deweloperem, ale udało mi się znaleźć kilka przykładów gotowych do edycji).

Dzięki wszystkim za sugestie.

0
Polymar 5 grudzień 2019, 22:46