Napisałem własne małe ramy PHP, aby zapewnić kotłowik do obsługi zarządzania danymi / Cronjobs itp. Na wielu moich osobistych projektach internetowych. Liczba tych była do zarządzania i po prostu zaktualizowałaby zmiany w moich ramach dla każdego projektu indywidualnie, ale liczba ta rośnie i ostatnio musiałem radzić sobie z dużą ilością bałaganu z powodu kilku przeróbek do moich ram, więc zdecydowałem, że chcę, żebyś chciał scentralizuj to wszystko.

Pracuję z PhpStorm i dowiedziałem się, że zapewnił korzystanie z wielu korzeni treści dla każdego projektu, więc założyłem, że - choć nie jest bardzo elegancka - mogłem po prostu umieścić nagie ramy we własnym katalogu i uwzględnić go jako korzeń treści każdy z moich projektów internetowych. Po tym, ale jednak potknąłem problemy z wdrażaniem ... Wydaje się, że możesz zdefiniować zdalnego hosta tylko do jednego z twoich korzeni treści, a drugi ma wyszarzony wpis menu wdrażania. Nie ma sposobu, jak mogę go skonfigurować, konfiguracja wdrażania zawsze odnosi się do "głównego" korzenia zawartości. Właściwie miałem nadzieję, że mogłem mieć oba korzenie treści przesłane w kolejce do tego samego hosta na tę samą ścieżkę wdrażania.

Dlaczego jest wyszarzony? Czy istnieje nawet sposób na osiągnięcie połączonych wdrażania? Czy może być może nawet bardziej eleganckie rozwiązanie do mojego problemu ramowego?

0
StrikeAgainst 5 styczeń 2020, 08:29

1 odpowiedź

Najlepsza odpowiedź

Właśnie odkryłem ten problem, najwyraźniej musisz upewnić się, że Twój gospodarz wdrażania ma mapowanie zdefiniowane dla każdego korzenia treści samodzielnie, które całkowicie przeoczyłem cały czas. W moim przypadku, gdzie ramowe i projektowanie stron internetowych mają swoją główną ścieżkę, wygląda tak:

enter image description here

0
StrikeAgainst 8 styczeń 2020, 02:35