Próbuję uzyskać wszystkich posiadaczy z widoku recyklingu w systemie Android. Problem polega na tym, że z moim kodem mogę uzyskać tylko posiadacze tylko z widocznych elementów (recyclinglerView.getChildAt (i)).

Jak mogę uzyskać elementy, które są poddawane recyklingowi?

EDYTOWAĆ

Ponieważ widzę, że pytanie nie było zbyt jasne, oto co próbuję zrobić.

Mam więc quiz i do pytań użyłem programu recyclinglerView. Na każde pytanie mam inny widok recyklingu, w którym mam możliwe odpowiedzi, takie jak pojedynczy wybór. Tak więc pod koniec testu muszę uzyskać odpowiedzi na każde pytanie, nie tylko te widoczne.

Zrobiłem coś i zapisałem każdy element questionHolder na liście, ale teraz myślę, że użycie recyclinglerView jest tutaj nieprawidłowe i nie zapewnia żadnej korzyści.

-4
Seles Calin 19 grudzień 2019, 13:09
2
Witamy w Stackoverflow. Zajrzyj na stackoverflow.com/help/how-to-ask, aby ulepszyć swoje pytanie. Obecnie bardzo trudno jest Ci pomóc z treścią Twojego pytania. Podaj minimalny przykład odtwarzalny stackoverflow.com/help/minimal-reproducible-example
 – 
D. Lawrence
19 grudzień 2019, 13:13
Jeśli się nie mylę... to przez RecyclerView oznacza to, że Twój widok (szczególnie widoczny element wiersza) jest buforowany i ponownie używany. Nie jestem w stanie zrozumieć sensu elementów, które podlegają recyklingowi?
 – 
Shadow Droid
19 grudzień 2019, 13:15

1 odpowiedź

Cały sens ViewHolders polega na tym, że są one recyklingowane. Tj. gdy przedmiot przewija się poza ekranem, ten sam uchwyt może być użyty do przedmiotu, który pojawia się na drugim końcu.

Przedmioty, które są poddawane recyklingowi, są, cóż, poddawane recyklingowi. Więc nie możesz się do nich dostać.
Wygląda to na xy-problem. Być może będziesz musiał przemyśleć to, co próbujesz zrobić.

2
RobCo 19 grudzień 2019, 13:14