Na moim koncie Google Analytics widzę dane (takie jak odsłony, odwiedzający) w strumieniu w czasie rzeczywistym, ale wszystkie dane inne niż w czasie rzeczywistym (raportowanie standardowe) pokazują 0 odsłon, 0 odwiedzających kiedykolwiek.

Czy ktoś inny miał ten problem lub wiedział o możliwym problemie/rozwiązaniu?

Z góry dziękuję.

38
dchang 19 październik 2012, 04:17

3 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź

Wyświetlenie danych w raportowaniu standardowym może potrwać do 24 godzin.

Według Google statystyki witryny aktualizują się co 24 godziny, ale firma nie określa szczegółowo, ile czasu zajmuje aktualizacja innych informacji, które mogą być powiązane z Twoim kontem Google Analytics. Możesz na przykład używać Google AdWords do kupowania reklam tekstowych w innych witrynach. Specjaliści, tacy jak konsultant ds. marketingu internetowego Talal Melhem, sugerują, że dane o ruchu są aktualizowane co trzy do czterech godzin, AdWords może potrwać do 24 godzin, a dane e-commerce na pulpicie nawigacyjnym Google Analytics są opóźnione nawet o 72 godziny. -- Źródło: Jak często aktualizuje się Google Analytics?

Sprawdź też swoje Filtry profilu, aby upewnić się, że nie wyklucza ruchu na @Eduardo.

25
TomFuertes 19 październik 2012, 23:08

Przyczyn może być wiele.

Właściwie badam sprawę w tej chwili, prawdopodobnie do użycia GA do analizy użycia aplikacji. Widzę ruch w czasie rzeczywistym, ale znacznie zmniejszony zestaw ruchu jest przechowywany historycznie.

Jak dotąd mam:

  • Zmieniono User-Agent na coś niestandardowego
  • Usunięto domenę z listy wykluczeń skierowań
  • Zmieniono wszystkie żądania na zwykłe odsłony strony bez dostosowywania (np.) źródła, medium i tym podobnych

Jeszcze tego nie wypracowałem, zaktualizuję to, kiedy to zrobię!

1
Dan Gravell 22 listopad 2016, 20:00

Jak powiedział @TomFuertes w komentarzu, „Wykres użytkowników” na pulpicie nawigacyjnym Google Analytics domyślnie pokazuje użytkowników z ostatnich 7 dni od wczoraj. Jeśli więc zacząłeś śledzić swoją witrynę od dzisiaj, na pewno zobaczysz aktywnych użytkowników, a wykres pokaże 0 użytkowników. Po prostu wybierz dzisiaj z listy rozwijanej zakresu czasowego, aby zobaczyć liczbę użytkowników, którzy odwiedzili dzisiaj Twoją witrynę.

0
Dhiraj Narsinghani 25 czerwiec 2021, 08:14