Używam VS 2010 i jest jeden skrót, który bardzo mi się podoba, a który to skrót, który sam ustawiłem: ctrl + shift + Q, aby usunąć wszystkie nieużywane użycia i posortować pozostałe. Zainstalowałem ReSharper i nadpisałem moje skróty VS, więc naciśnięcie ctrl + shift + Q wygeneruje komentarz (/**/).

Czy jest jakiś sposób na wyłączenie tego pojedynczego skrótu? (lub zmień go na dowolną inną kombinację klawiszy, która pozwoli mi użyć mojej starej?

Wypróbowałem to rozwiązanie: Jak zmienić klawisze skrótów dla danego polecenia w ReSharper? ale mój skrót jest nadal ustawiony w moich konfiguracjach VS.

21
JSBach 18 październik 2012, 19:03

2 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź
  1. Idź do Tools > Options > Environment > Keyboard
  2. Wyszukaj polecenie o nazwie ReSharper.ReSharper_BlockComment
  3. Usuń bieżący skrót lub ponownie przypisz inny skrót do polecenia ReSharper.

Domyślam się, że ustawiłeś swój skrót w kontekście globalnym, podczas gdy ReSharper przypisał skrót do swojego polecenia w kontekście Edytora tekstu. Ta ostatnia ma pierwszeństwo, gdy wywołujesz skrót podczas edytowania kodu.

Rozważ także przyjrzenie się własnemu Czyszczeniem kodu firmy ReSharper, nieużywane dyrektywy, inne zbędne elementy i formatowanie.

37
Pang 6 marzec 2021, 10:09

Aby omówić kroki:

Załóżmy, że chcesz zmienić wiązanie "Ctrl + Q"

  1. Otwórz Narzędzia Opcje Środowisko Klawiatura

  2. W sekcji „Naciśnij klawisze skrótów” wprowadź: Ctrl + Q

  3. To pokaże Ci, jakie wszystkie polecenia są obecnie przypisane do tego skrótu

  4. Następnie wyszukaj polecenia w oknie „Pokaż polecenia zawierające okno” i USUŃ przypisanie (w wybranym kontekście).

  5. Pamiętaj, że więcej niż 1 polecenie może zostać powiązane ze skrótem w zależności od kontekstu, więc upewnij się, że usuniesz wszystko, czego potrzebujesz

  6. Następnie sprawdź, czy żadne powiązanie nie zniknęło, powtarzając krok 2 powyżej

  7. Na koniec wyszukaj nowe polecenie, z którym chcesz powiązać skrót, a następnie wprowadź skrót i powiąż je w kontekście, w którym chcesz użyć ASSIGN

3
Pang 6 marzec 2021, 10:10