Czy istnieje sposób na GitHub, aby wyświetlić listę wszystkich zatwierdzeń wykonanych przez jednego autora w przeglądarce (ani lokalnie, np. przez git log), ani przez API)?

Kliknięcie nazwy użytkownika na liście zatwierdzeń (Historia zatwierdzeń) po prostu prowadzi do strony profilu tego użytkownika. Badanie interfejsu użytkownika GitHub i wyszukiwanie (Google, StackOverflow) nie ujawnia sposobu, aby to zrobić.

164
PNS 29 sierpień 2012, 13:02

2 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź

Jeśli autor ma konto GitHub, po prostu kliknij nazwę użytkownika autora z dowolnego miejsca w historii zatwierdzeń, a zatwierdzenia, które możesz zobaczyć, zostaną przefiltrowane do tych przez tego autora:

Screenshot showing where to click to filter down commits

Możesz także kliknąć link „n zatwierdzeń” pod ich nazwą na stronie „współtwórcy” repozytorium:

Another screenshot

Możesz też bezpośrednio dołączyć ?author=<theusername> lub ?author=<emailaddress> do adresu URL. Na przykład https://github.com/jquery/jquery/commits/master? author=dmethvin lub https://github .com/jquery/jquery/commits/master?author=dave.methvin@gmail.com obaj dają mi:

Screenshot with only Dave Methvin's commits

W przypadku autorów bez konta GitHub zadziała tylko filtrowanie według adresu e-mail i będziesz musiał ręcznie dodać ?author=<emailaddress> do adresu URL - nazwisko autora nie będzie możliwe do kliknięcia na liście zatwierdzeń.


Możesz również uzyskać listę zatwierdzeń danego autora z wiersza poleceń, używając

git log --author=[your git name]

Przykład:

git log --author=Prem
205
Mark Amery 7 maj 2017, 17:27
1
Prem, mam nadzieję, że mi wybaczysz, że przejąłem twoją odpowiedź w taki sposób, w jaki zrobiłem to tutaj. Zamknięcie tego pytania (śmieszne przez IMO) sprawia, że ​​nie jestem w stanie udzielić (prostej) odpowiedzi w żaden inny sposób.
 – 
Mark Amery
11 październik 2014, 15:44
Nie ma problemu Mark!! tak długo, jak pomaga ludziom, nie mam nic przeciwko. W każdym razie dzięki za najnowszą aktualizację na ten temat.
 – 
Prem
11 październik 2014, 21:11
1
Działa to w przypadku niektórych użytkowników, ale w przypadku innych nazw nie można kliknąć. Czemu?
 – 
Edwin Evans
5 luty 2015, 23:34
@EdwinEvans, co się stanie, jeśli spróbujesz powyższego adresu URL?
 – 
Ricardo
11 kwiecień 2015, 00:22
2
Są autorami commitów bez kont GitHub. Do odpowiedzi dodałem uwagę na ten temat.
 – 
Mark Amery
15 listopad 2015, 00:39

Po prostu dodaj ?author=<emailaddress> lub ?author=<githubUserName> do adresu URL podczas przeglądania sekcji „commits” repozytorium.

17
Brad Parks 10 marzec 2017, 18:16
To tylko powtarza treść, którą dodałem do zaakceptowanej odpowiedzi ponad rok wcześniej; -1.
 – 
Mark Amery
7 maj 2017, 17:28
4
Tak, na pewno masz rację - ale sprowadza się do sedna ;-)
 – 
Brad Parks
8 maj 2017, 04:53
8
Trochę za później, ale czy można uzyskać wszystkie zatwierdzenia użytkownika Github niezależnie od repozytorium?
 – 
asgs
21 czerwiec 2017, 23:23
4
- wygląda na to, że możesz to zrobić, przechodząc do wyszukiwania zaawansowanego Github, github.com/search/advanced ?q=test, a następnie wpisz nazwę użytkownika, której szukasz w sekcji „Od tych właścicieli”. Następnie kliknij zakładki u góry, aby filtrować do repozytoriów, zatwierdzeń itp. Losowo zrobiłem jeden dla użytkownika i wydaje się, że działa. Sprawdź to tutaj
 – 
Brad Parks
27 czerwiec 2017, 15:20
Dzięki, to jest naprawdę pomocne. Chciałbym, aby Github oferował opcję dostosowania liczby wyników na stronę, zamiast 10 wierszy, które obecnie udostępniają. Lub eksport jako CSV byłby jeszcze lepszy. EDYTUJ – jeśli usuniemy test słów kluczowych wyszukiwania, nie pokazuje on żadnych wyników; więc nie jest tak, że moglibyśmy uzyskać wszystkie zatwierdzenia wykonane przez użytkownika :/
 – 
asgs
27 czerwiec 2017, 17:22