Importowałem wiele folderów projektów do Apatany 3, a niektóre z nich są przechowywane na dysku w folderach o identycznych nazwach. Nie jest mi łatwo zmienić nazwy samych folderów, ponieważ są to ten sam projekt na różnych serwerach (jeden jest kopią lokalną, a drugi kopią na serwerze deweloperskim).

Próbowałem zaimportować folder jako projekt i ustawić nazwę projektu na FOLDERNAME — lokalny lub FOLDERNAME — dev (w zależności od lokalizacji), ale wszystko, co wydaje się robić, to utwórz nowy folder z nazwą projektu, zamiast importować określony projekt!

Czy to normalne zachowanie i czy można to obejść?

1
Matthew Lewis 17 luty 2012, 13:39

2 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź

Po kilku manipulacjach udało mi się znaleźć rozwiązanie, mam nadzieję, że pomoże to każdemu, kto natknie się na ten sam problem:

Gdy obszar roboczy Aptana jest ustawiony na katalog nadrzędny projektu, Aptana zmienia nazwę folderu projektu, aby odpowiadała nazwie projektu. Ustawiając obszar roboczy na inny folder, można zmienić nazwę projektu bez zmiany nazwy folderu na dysku.

Nie jestem do końca pewien, dlaczego Aptana to robi, ale zmiana obszaru roboczego wydaje się rozwiązać problem.

1
Matthew Lewis 29 luty 2012, 20:20

Powinieneś po prostu móc zaimportować projekt, kliknąć go prawym przyciskiem myszy i zmienić jego nazwę. Nazwa projektu nie musi być zgodna z nazwą folderu. Może to być sposób, w jaki je importujesz... wykonaj następujące czynności: https://wiki.appcelerator.org/display/tis/Importing+an+Istniejący+Projekt

0
Ingo Muschenetz 17 luty 2012, 17:43