Tworzę aplikację na Google TV.

Aplikacja działa dobrze na emulatorze, ale powoduje awarie na rzeczywistym urządzeniu Google TV. Nie wiem, co spowodowało problemy. Zastanawiałem się, czy jest jakiś sposób, aby zobaczyć Logcata na rzeczywistym urządzeniu Google TV, abym mógł zobaczyć, co spowodowało awarię?

EDYCJA: szczegóły kodu i błędu można zobaczyć tutaj

Dzięki

0
Aamir 15 luty 2012, 11:42

3 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź

Zastanawiałem się, czy jest jakiś sposób, aby zobaczyć Logcata na rzeczywistym urządzeniu Google TV, abym mógł zobaczyć, co spowodowało awarię?

Tak, w ten sam sposób, w jaki przeglądasz LogCat na dowolnym innym urządzeniu z Androidem. Musisz jednak skonfigurować Google TV, aby umożliwić debugowanie z komputera programistycznego (za pomocą Ustawień) i uruchomić adb connect <ipaddr>, aby nawiązać połączenie, gdzie <ipaddr> to adres IP Google Pudełko telewizyjne.

3
CommonsWare 15 luty 2012, 16:22

Nie znam się zbytnio na urządzeniach z Google TV (nie mam nawet telewizora, więc założę się, że nigdy nie będę miał Google TV ;) ).

Ale na pewno, jeśli działa na Androidzie, powinieneś zainstalować tę przeglądarkę aktu dziennika: dziennik kota.

0
Snicolas 15 luty 2012, 11:46

Zgaduję, ale prawdopodobnie potrzebujesz jakiejś formy klucza licencyjnego lub czegoś takiego, jak podczas korzystania z map Google, dają ci klucz programistyczny, ale kiedy uruchamiasz aplikację na rynku, potrzebujesz rzeczywistego klucza.

0
Maurice 15 luty 2012, 12:37