Tworząc projekt, zwróciłem się do powiniena na testowanie tylko dlatego, że to było to, z czym byłem zaznajomiony. Jednak projekt nie został wydany od ponad roku. Zastanawiam się, czy ktoś ma zalecenia dotyczące alternatyw, czy powinienem po prostu trzymać się powinno?

2
Matt Huggins 20 luty 2012, 02:30

2 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź

Niezwykły klejnot jest najbliższy Shoulda, jaki znalazłem. Niestety wygląda na to, że nie był aktualizowany jeszcze dłużej. Opiera się również na RSpec i nie jest kompatybilny z Test::Unit.

Nie jest dla mnie jasne, jak dobrze obsługuje Rails 3 - chociaż istnieją pewne instrukcje dotyczące jego uruchomienia.

Po przyjrzeniu się zarówno Shoulda, jak i Remarkable, zdecydowałem się pójść z Shoulda, ponieważ wciąż wydawało się, że jest to bardziej prawdopodobny zestaw pomocników do aktualizacji.

Jednym z problemów, które będziesz mieć z powinnoa, jest to, że Thoughtbot używa RSpec, a nie Test::Unit, co jest jednym z powodów, dla których klejnot Shoulda (który istnieje na korzyść użytkowników Test::Unit) wykazuje niewielką aktywność – Komponent RSpec klejnotu, Shoulda-matchers, został zaktualizowany znacznie niedawno. Thoughtbot znalazł także nowego opiekuna dla powinnoa-contextw styczniu 2012 (jest to klejnot wymagany wraz z elementami dopasowującymi ramiona, aby wszystko działało w Test::Unit - klejnot powinien przyciągać tylko elementy dopasowujące ramiona i kontekst), więc należy bardziej skoncentrować się na przesuwaniu strony Test::Unit do przodu oczekuję.

Mam nadzieję, że te ruchy dają przynajmniej trochę pewności, że Shoulda for Test::Unit będzie aktualizowany coraz częściej. Z braku innych sugestii na razie pozostałbym przy Shoulda.

3
nmott 20 luty 2012, 12:39

Rspec jest najpopularniejszym frameworkiem BDD używanym do testowania w ruby ​​i jest dość popularny. Działa dobrze z asercjami powinnoa w przypadku, gdy lubisz niektóre z asercji w powinny. Ruby jest również domyślnie dostarczany z testem/jednostką do testowania. Pomiędzy, jakie masz obecnie problemy z powinienem?

0
Kunday 20 luty 2012, 03:46