Jestem nowy w Maven. Właśnie go zainstalowałem i skonfigurowałem. Kiedy zacząłem kodować, zdałem sobie sprawę, że Eclipse nie wyświetla komunikatów o błędach. Nie znalazłem niczego przydatnego, przeszukując Google. Niektóre źródła mówią, aby dodać konstruktora java do swojego projektu, ale już to zrobiłem.

Oto zrzut ekranu.

-1
Bilal ALP 23 luty 2012, 21:30

2 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź

Wygląda na to, że masz projekt w eclipse skonfigurowany tak, aby kod źródłowy znajdował się w podkatalogu 'src' (i kompilowałeś klasy do 'bin'). Maven domyślnie szuka źródeł java w src/main/java (i kompiluje klasy do „target/classes”). Więc musiałbyś przenieść swój kod źródłowy do src/main/java lub zmodyfikować pom.xml tak, aby wskazywał na 'src' jako katalog źródłowy. Proponuję postępować zgodnie z konwencją maven i przechowywać kod źródłowy w src/main/java.

0
Tomasz Pik 23 luty 2012, 21:56

Nie utworzyłeś standardowej struktury folderów Maven. Utwórz strukturę w ten sposób: src/main/java dla klas Java i src/main/resources dla właściwości itp., następnie kliknij prawym przyciskiem myszy na projekt i wybierz Maven -> Aktualizuj konfigurację projektu.

0
dunni 23 luty 2012, 21:56