Mam Visual Studios 2010 Pro

Przeczytałem, że najwyraźniej starsze wersje Visual Studios używają kreatora do dodawania klas w C#. Pozwalał na różne rzeczy, takie jak klasy bazowe i metody interfejsu.

http://msdn.microsoft.com/en-us/library/aa288077(v=VS.71).aspx

2
surfasb 12 czerwiec 2011, 20:51

3 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź

Wszystkie te funkcje znajdują się teraz w samym edytorze.

Dodanie klasy bazowej jest trywialne - po prostu dodaj

: YourBaseClass

Do typu. Podobnie interfejsy, zwracając uwagę na ctrl+. do automatycznego rozwiązywania przestrzeni nazw. Kliknij prawym przyciskiem myszy nazwę interfejsu, aby dodać metody interfejsu.

Ponowne nadpisania; wpisz override, a otrzymasz listę pozostałych zmian. Wybranie jednej, a następnie karty zapewnia sygnaturę i domyślną implementację.

Zasadniczo wszystkie te funkcje znajdują się teraz w edytorze — dostępne przez cały czas, a nie tylko podczas dodawania klasy.

7
Marc Gravell 12 czerwiec 2011, 20:57
Nie do końca tego się spodziewałem. Miałem nadzieję na coś podobnego do Eclipse. Ale myślę, że tak jest lepiej. Posiadanie tych funkcji wbudowanych w Intellisense jest bardziej „sensowne”.
 – 
surfasb
12 czerwiec 2011, 21:57

Gdy otworzysz projekt C++, pojawi się Kreator klas. W projekcie C# nigdy nie widziałem takiego kreatora. Zajęcia tworzę za pomocą Shift+Alt+C

1
wuerzelchen 12 czerwiec 2011, 21:11

Nadal masz czarodziejów, może trochę innych niż to, czego szukasz. Wkrótce dodam te kroki.

W porządku, trochę rozczarowujące, ponieważ nie obejmuje to wszystkich opisanych przez Ciebie funkcji dziedziczenia. Oto jak wyświetliłem 'Wizard':

enter image description here

Lub ...

enter image description here

I wzdycha...

enter image description here

Hhmmm... niezupełnie tokarz.

Nie mogę jeszcze znaleźć niczego konkretnie jako dodatku Visual Studio. Byłoby miło mieć coś, co automatycznie generuje część tego rekurencyjnego kodu. Myślę, że może o to właśnie chodzi w VS Templates – choć nie tak dynamicznym, jak byłby kreator.

[Edytuj] @Marc Gravell ma rację: funkcje kreatora zostały zastąpione przez Intelli-Sense. Tak uważam, że nawet z Intelli-Sense byłoby miło, gdyby nowy generator typów zawierał opcje dziedziczenia, wybierając publiczny statyczny, jak w „zaznaczonej” liście, a nie pojedynczy deskryptor. Jest trochę słaby i prawdopodobnie użyłbym go, gdyby zapewniał większą elastyczność. Chociaż technologia Intelli-Sense zastępuje potrzebę kreatora, uważam, że lepiej byłoby zachować stary (ale ulepszony) Generator typów, aby zmniejszyć zamieszanie.[/]

1
IAbstract 12 czerwiec 2011, 21:33
Myślę, że OP również chce wiedzieć, gdzie znaleźć czarodzieja.
 – 
Filip Ekberg
12 czerwiec 2011, 20:55
Myślę, że w tej chwili szuka w VS, żeby dać instrukcje
 – 
Earlz
12 czerwiec 2011, 21:00