Zacząłem ponownie korzystać z Heroku, ale miałem pewne problemy z dotarciem do miejsca, w którym mogłem przesłać aplikację na mój serwer. Podjąłem już kroki, aby poprawnie zainstalować klejnot Heroku i zainstalować Sinatra i Ruby na moim Macu. Ponieważ przez jakiś czas byłem z dala od tego, wykonałem następujące kroki:

gem remote rm heroku
gem remote add heroku git@heroku.com:pxlc.git
cd Desktop/myapp
git init
git add .
git commit -m 'Initial commit'
git push heroku master

Po tym otrzymuję ten dziwny błąd, który mówi mi, abym zrobił „git pull”. Czy nie powinienem móc wpisać mojego klucza .ssh i poświadczeń Heroku?

0
user893246 13 sierpień 2011, 21:12

2 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź

Błąd mówiący o wykonaniu pull oznacza, że ​​nie możesz wcisnąć w swoim obecnym stanie, ponieważ nadpisałbyś inną pracę, która została przekazana do pilota git. Najpierw musisz pociągnąć, aby połączyć zdalne zmiany z lokalnym kodem, a następnie wcisnąć. Wygląda na to, że tworzysz zupełnie nowe repozytorium i próbujesz wepchnąć je gdzieś, gdzie coś już istnieje.

Edytuj: aby zrobić to, co mówi, po prostu git pull heroku master. Pobierze wszystkie zdalne zmiany i połączy je z Twoim oddziałem. Może się to nie udać w przypadku konfliktów scalania, które następnie trzeba będzie rozwiązać. Jeśli się powiedzie, nie pozostaje nic innego do zrobienia.

Jeśli naprawdę chcesz wymazać wszystko, co tam jest – jak w przypadku utraty na zawsze – możesz git push -f heroku master wymusić pchnięcie.

1
Ryan Stewart 13 sierpień 2011, 21:29
Jak dokładnie wyciągnąć, a następnie scalić?
 – 
user893246
13 sierpień 2011, 21:30
Czy jeśli pozbędę się wszystkiego, będę mógł zacząć od nowa?
 – 
user893246
13 sierpień 2011, 21:35
Obawiam się, że nic nie wiem o heroku. Mówię ci tylko, co się dzieje z gitem. Dlaczego nie zrobisz kroku wstecz i nie spróbujesz sklonować tego, co tam jest, do nowego katalogu projektu za pomocą git clone git@heroku.com:pxlc.git? Następnie możesz go przejrzeć i zdecydować, co chcesz zrobić: pracować z istniejącym kodem lub wymazać go i zacząć od nowa lub coś pomiędzy.
 – 
Ryan Stewart
13 sierpień 2011, 22:24
Jeśli wiesz, że twój lokalny kod działa dobrze i jesteś szczęśliwy, że stracisz wszystko, co jest w Heroku, git push -f heroku master będzie działać dobrze.
 – 
John Beynon
14 sierpień 2011, 00:11
@John: Z jego pytania wynika, że ​​jego „kod lokalny” to zupełnie nowe, puste repozytorium. Dlatego nie jestem pewien, czy chce tego po prostu pchać.
 – 
Ryan Stewart
14 sierpień 2011, 00:22

Kroki heroku mylą mnie też dla nieskazitelnego nowego projektu

Init,commit, TO git remote add heroku => adres git podany przez komendę heroku TO push

Często się zacinam, więc lubię dodawać go bezpośrednio do pliku .git/config)

Jeśli heroku ma wartość -1 (brak historii), nie powinno być problemu z przeniesieniem twojego repozytorium git (wraz z historią roku) na stronę heroku

0
han 13 sierpień 2011, 22:36