Wygląda na to, że nie mogę uzyskać oceny ajaxful do pracy w szynach 3. Wszystko zainstalowane poprawnie, ale nie wiem, na czym polega problem. Zainstalowałem go z https://github.com/mrbrdo/ajaxful_rating_jquery/, który według autora obsługuje szyny 3, ale nadal otrzymuję następujący błąd:

uninitialized constant AjaxfulRating::StarsBuilder::MissingRateRoute

Ale tak wyglądają moje trasy dla tego, za co chcę mieć oceny

resources :dishes, :shallow => true, :member => {:rate => :post} do
   resources :photos
   resources :comments, :only => [:create, :destroy]
end

Jeśli ktoś ma jakieś inne zalecenia dotyczące innego klejnotu lub wtyczki, która robi to samo, opublikuj.

1
Tyler 15 czerwiec 2011, 19:12
Czy możesz umieścić odpowiednie linie w swoim pliku gemfile?
 – 
Brett Bender
15 czerwiec 2011, 19:58
Myślę, że żadna z tych rzeczy nie działa. Przeszukałem trochę, wszyscy wydają się mieć ten sam konsensus, że żadna z tych wtyczek ocen nie działa dla rails 3. Nie mam wystarczającego doświadczenia w rails lub ruby, aby uaktualnić to dla rails 3. Właśnie zaczynam od zera i idę rzucić własne rozwiązanie ocen. Byłoby miło, gdybym mógł to zadziałać...
 – 
Tyler
15 czerwiec 2011, 20:57
Zdecydowanie miałem ajaxful_rating do pracy z rails 3 w ostatnim projekcie, ale nie jestem pewien, do jakiego klejnotu się połączyłeś... wydaje się być może widelcem z obsługą jquery / ajax?
 – 
Brett Bender
15 czerwiec 2011, 22:01

2 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź

To klejnot, który działał dla mnie z rails 3.0.7 (od oryginalnego autora ajaxful_rating) :

gem 'ajaxful_rating', :git => 'git://github.com/edgarjs/ajaxful-rating.git', :branch => "rails3"

Edytuj:

Twoja składnia w rzeczywistości nie tworzy trasy użytkowników/oceny (uruchom rake routes w wierszu poleceń z aplikacji, aby wyświetlić listę wszystkich tras). Poniższa składnia jest tym, czego potrzebujesz:

resources :dishes, :shallow => true do
  member do
    post :rate
  end

  resources :photos
  resources :comments, :only => [:create, :destroy]
end
4
Brett Bender 16 czerwiec 2011, 00:24
Świetnie! to wydaje się działać ... prawie skończyłem z własnym rozwiązaniem haha, ale klejnot jest ładniejszy i lepiej zakodowany, prawdopodobnie lol, jedynym problemem jest to, że nie mogę uzyskać prawidłowych tras, zgłasza błąd, który muszę dodać trasa członka :rate za pomocą metody :post, ale zrobiłem to, więc nie jestem pewien... moja trasa jest taka sama jak w oryginalnym poście. Dziękuję!
 – 
Tyler
15 czerwiec 2011, 23:56
Nie ma problemu, myślę, że wiem, co jest nie tak z twoimi trasami, zmodyfikowałem moją odpowiedź, aby ją uwzględnić. Powodzenia!
 – 
Brett Bender
16 czerwiec 2011, 00:25

Jeśli chcesz nadać możliwości oceniania swojej aplikacji rails w Rails 3.1 lub nowszych, możesz użyć klejnotu Letsrate. Możesz sprawdzić w repozytorium github.

1
Murat Güzel 8 wrzesień 2012, 20:14