Próbuję wypracować sposób, w jaki mogę dodać moją stronę H1 i oznaczającej Markup na moją główną stronę główną, a następnie mieć wszystkie strony pod spodem wypełniać te pola. Używam trybu rozwoju silnika portalu.

H1 i linia wiązana znajdują się w innej strefie części internetowej do symbolu zastępczego strony. Pokazują na wszystkich stronach pod moim węzłem korzenia, ale nie mogę znaleźć sposobu, aby wykonać tytuł lub linistować na tych stronach.

Próbowałem kilku rzeczy: - Edytowalny tekst Web Part - ale jest to tylko edytowalne na węźle korzeniowym, a nie na stronach pod spodem - pomyślałem, że mógłbym użyć <% # Eval ("Byline"%> i dodaj to jako pole do typu strony, ale to też nie pokazuje.

Czy jest jakiś sposób, aby dołączyć coś na stronie głównej, która jest dynamicznie wypełniona (lub edytowalna w projektancie) na wszystkich stronach pod węzłem korzenia? Czy muszę przenieść Myh1 i linię linkowaną z strony głównej i dołącz do każdego szablonu, które wykorzystują moje strony?

0
Bagman 17 luty 2017, 14:51

2 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź

Możesz dodać dodatkowe pole do strony strony o nazwie "Byline". To pole będzie edytowalne na karcie Formularz każdej strony. Następnie możesz dołączyć część widza, jak przeglądarka dokumentów lub repeater. Następnie skonfiguruj ścieżkę jak "./" (oznacza wyświetlanie informacji dla bieżącej strony). I dodaj transformację, gdzie kot rób coś takiego jak <%# Eval("Byline") %>.

Lub alternatywny sposób jest używanie statycznej części internetowej HTML i dodaj makro tam {%CurrentDocument.Byline%}.

2
Mariia Zhokh 17 luty 2017, 12:52

Możesz to zrobić za pomocą Macros: Dodaj statyczny tekst Web Part na swoim Master i Ustaw nieruchomość tekstową do:

<h1>{%CurrentDocument.DocumentPageTitle@%}</h1>

Lub

<h1>{%CurrentDocument.DocumentName@%}</h1>

W zależności od tego, gdzie zachowujesz tytuł strony.

0
Peter Mogilnitski 17 luty 2017, 12:24