DotPeek jest bezpłatną dekompilą .NET. Podczas gdy będąc samodzielnym narzędziem, jest również częścią RESPHARPER: Jeśli powiesz ponownie przechodzić, aby przejść do definicji class, który znajduje się w pliku .dll, automatycznie rozkłada plik i przedstawia CZY KODU SOURCE.

Nie chcę używać Resharper. Czy mogę uzyskać tę samą lub podobną funkcjonalność bez przesunięcia lub jest to funkcja wyłączna tylko do zaspokajania?

12
Tim Pohlmann 15 luty 2017, 16:47

2 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź

Z dotPeek Nie znalazłem sposobu integracji go w Visual Studio, dzięki czemu można zobaczyć dekompilowane źródło jakiegoś kodu. Istnieje możliwość dodawania dotPeek do menu Kliknij prawym przyciskiem myszy w Eksploratorze Windows, dzięki czemu można kliknąć na plik DLL i otwórz go w dotPeek, ale nie jest to takie samo doświadczenie, jak inline w Visual Studio .

Najwyraźniej ILSpy ma dodatek, który haczy się w studio wizualne, choć nie używałem tego samego siebie. ILSpy jest fantastyczną alternatywą.

2
Jason Evans 15 luty 2017, 14:31

Z DotPeek 2019.3.2 Przynajmniej opcja istnieje, aby zintegrować DotPeek do Visual Studio.

Edytuj: Przeglądałem tę opcję i, co wydaje się tylko to zrobić, jest to, że w Dotpeek pozwala eksportowanie DLL do projektu Visual Studio. Więc nie odpowiada na twoje pytanie, przepraszam.

1
Cromm 19 luty 2020, 09:14