Korzystając z elektronarzędzia Udało mi się dodać nowe pole niestandardowe, ale chcę, aby wykonać automatycznie określoną wartość, jeśli jest obecna.

Każda sprawa testowa ma "historię użytkownika" powiązaną, ale aby skojarzyć, musimy wejść w "Testowanej części historii użytkownika", więc chciałbym, aby na stronie głównej pojawi się automatycznie identyfikator historii użytkownika.

Przepraszamy za zamieszanie może z obrazem będzie bardziej zrozumiałe:

Example

Ktoś może mi doradzić, co chcesz wprowadzić w elektronarzędzie Visual Studio? Ponieważ znajduję inny przykład, ale nie wyjaśnia, jak automatycznie wypełnić inną dynamiczną pozycją.

Jeśli pytasz mnie, dlatego, że chcemy mieć prezent "Identyfikator historii użytkownika" na stronie głównej, więc wiemy bezpośrednio, przy której historia użytkownikowa jest powiązana:

enter image description here

0
Carlo 1585 15 luty 2017, 19:54

2 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź

Nie ma sposobu, aby uzyskać identyfikator historii użytkownika jako pola. Ponieważ pojedyncza sprawa testowa może przetestować wiele opowiadań użytkowników, które i tak ma nierobym sens.

Czy próbowałeś dodawania kombinezonów opartych na wymogach, aby przetestować profesjonalistę, aby zobaczyć wszystkie przypadki testowe w ramach historii? Z perspektywy testowej robi wiele sensu, aby spojrzeć z historii do testów, a nie testować się do historii.

enter image description here

Chociaż moje zrzuty ekranu pochodzą z aplikacji internetowej funkcje w tym samym w MTM. Możesz dodać pakiet testowy oparty na wymogu, który odnosi się do historii użytkownika.

enter image description here

1
MrHinsh - Martin Hinshelwood 15 luty 2017, 17:10

Jak wspomniano @mrhinsh, nie ma bezpośredniego sposobu, aby uzyskać identyfikator historii użytkownika z pola.

Z Query TFS jest łatwy do uzyskania połączonej historii użytkownika, możesz wybrać pozycję pracy i bezpośrednie linki w zapytaniu elementu roboczego, sprawdź poniższy zrzut ekranu:

enter image description here

1
Cece Dong - MSFT 16 luty 2017, 07:54