Mamy strukturę plików z wieloma plikami i folderami. I MA Total Newb do zestawu narzędzi Wix i nie do końca pewny, jak dołączyć wszystkie te pliki i utrzymywać strukturę katalogów. Wiem, że mogę dodać takie pliki:

<ComponentGroup Id="ProductComponents" Directory="INSTALLFOLDER">
  <Component Id="ProductComponent">
    <File Id="FILE_InstallMeTXT" Source="InstallMe.txt" KeyPath="yes"/>
  </Component>
</ComponentGroup>

Ale czy muszę to zrobić za każdy plik (mamy> 200 plików).

Z poważaniem!

1
hans meyer 16 luty 2017, 18:31

2 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź

Spójrz na narzędzie grzewcze Oto. Po raz pierwszy konfiguracja ma świetną robotę uzyskania wszystkich komponentów utworzonych w formacie Wix. Są pewne przykłady na dole tej strony.

Lubię używać -suid, aby elementy i katalogi wykorzystują rzeczywiste nazwiska zamiast nazwy wygenerowanych hasha.

Powinien znajdować się inne zasoby online i na pewno stackoverflow pytania o robienie bardziej skomplikowanych rzeczy z heat.exe

Jako przykładowy przykład używam ciepła.exe podczas procesu budowania, aby zbierać "pomoc" dla naszego produktu, który ma ponad 2000 plików.

5
Brian Sutherland 16 luty 2017, 15:48

Sugestia Brjów na temat ciepła jest w porządku. W kwestii smaku możesz preferować inne narzędzie do wytwarzania elementów o nazwie parafin. https://github.com/wintelt/paraffin

Korzyść, jak widzę, że z tego narzędzia nad ciepłem jest to, że nie musisz się bawić wokół transformacji XML, aby uzyskać pożądane wyjście, zamiast tego możesz użyć flag wiersza poleceń dla najczęstszych opcji.

0
kasper 20 luty 2017, 09:40