Problem 1: Zastosowanie kątowe 2 wdrożone na serwerze JBOSS, ale nie jest w stanie załadować zawartości statycznej (JS / CSS). Problem polega na tym, że strona jest hostowana w ramach własnego kontekstu (LocalHost: 8080 / Próbki /), a zasoby statyczne odnosi się do index.html AS (link href = "css / index.css" rel = "arkusz stylów") jednak nie dostaje Załadowany jako połączenia sieciowe są wykonane do Localhost: 8080 / CSS / index.cssss.

Potrzebuję, aby wskazać lokalizację: 8080 / próbka / CSS / index.css

Problem 2: Alternatywnie Próbowaliśmy hostowania aplikacji kątowej na Tomcat, ale usługi muszą być hostowane na JBoss, próbowaliśmy wdrożyć Filtr CROS (https://amodernstory.com/2014/12/27/using-cores-headers-with-jawa-example/) Ale pierwsza prośba Przechodzi, ale inna prośba pokazuje status oczekujący w zakładce Chrome Network.

6
Nayan Suchak 15 luty 2017, 18:48

2 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź

Mam ten sam problem. Aby załadować zawartość statyczną, musisz ustawić podstawową href wewnątrz index.html do "./". Znalazłem to "." także działa. Aplikacja powinna następnie załadować prawidłowo, ale wpłyniesz na inny problem: Jeśli spróbujesz odwiedzić dowolną z tras aplikacyjnych bezpośrednio za pomocą paska adresu, zobaczysz "Nie znaleziono". Wydaje się, że jest to związane z umiejętnością JBOSS do przepisywania adresów URL HTML5 i przekierowania ich do indeksu. Próbuję rozwiązać ten problem za pomocą informacji na tej stronie: HTTPS: //issues.jboss. Org / Przeglądaj / JDF-512. Dam ci znać, jeśli się uda.

3
Ben 15 luty 2017, 22:54

Możesz utworzyć index.prod.html z odpowiednimi odniesienia do "/sample/css/index.css". Następnie dodaj następujące informacje w kątowym.json

"production": {
     "fileReplacements": [
      {
       "replace": "src/index.html",
       "with": "src/index.prod.html"
      }
0
Spithas 18 lipiec 2019, 07:11