Jedna z mojej starej wersji aplikacji jest odrzucona przez Apple Mówi, Additional Information Needed, że "Czy możesz określić, jaka funkcja aplikacji używa udostępniania plików iTunes?" . Potem przekonałem ich przez moje odpowiedzi i pomyślnie wydał aplikację.

Teraz z moją najnowszą wersją ponownie spotkałem podobną sytuację, więc chciałbym przejść przez mój old Resolution Centre communications. Czy ktoś może mi pomóc?

Uwaga: Po moich badaniach znaleziono opcję w iTunes-Connect, aby uzyskać historię statusu Verosn.

MyApp -> Aktywność -> Wersja sklepu App

Powyższe kroki wyświetli wszystkie wersje aplikacji, rozszerzając ją, wyświetli wszystkie status wersji, która przeszła. Widzę, że jest status 'Metadata Rejected', ale nie ma linku bezpośrednio do Resolution Centre conversation.

Czy ktoś może pomógł mi znaleźć, gdzie jest Communications Center Centre Historii Historii Rozdzielczości ?

42
arunjos007 17 luty 2017, 15:37

3 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź

Nie jestem pewien, czy jest to przypadek dla wszystkich, ale mogłem sprawdzić wiadomości centrum rozdzielczości, klikając na "Centrum rozdzielczości" Link na dole strony Wersja aplikacji .

Jest to w sekcji dodatkowej informacji poniżej sekcji wersji wersji.

Location of the Resolution Center link

69
edmundo096 14 lipiec 2017, 02:16

Historia Centrum Rozdzielczości Communications Dostaje Oczyszczone w udanej wersji aplikacji, nie ma sposobu na odzyskanie go.
.. Aby zapewnić, że Apple Review Team nie utrudnia procesu przeglądu (& AMP; } Nagłówek na panelu Połączenia iTunes.
Jeśli wyjaśnienie jest legalne & amp; Istnieją oryginalne powody wtedy zespół przeglądowy nie przeszkadza cyklu uwalniania.
I na koniec przeczytaj zalecenie sklepu na temat tego, co powinieneś dołączyć w sekcji Notes -

Dodatkowe informacje o swojej aplikacji, które mogą pomóc w procesie przeglądu. Dołącz informacje, które mogą być potrzebne do przetestowania aplikacji, takich jak ustawienia specyficzne dla aplikacji.

5
ystack 18 luty 2017, 21:31

Direct Link do Centrum Rozdzielczości (i historii wiadomości specjalnie) staje się niedostępny po pomyślnym przeglądzie aplikacji. Jednak cała historia czatu jest nadal dostępna za pośrednictwem oryginalnego linku wysłanego przez zespół Apple Review (przynajmniej przez jakiś czas).

3
Asahi 22 wrzesień 2017, 09:36