Stworzyłem aplikację internetową, która pokaże wszystkie prywatne filmy tylko jednego konta.

Teraz muszę uwierzytelnić konto, aby uzyskać listę filmów. Widziałem 2 sposoby uwierzytelnienia przez ClientLogin i Oauth. Który ClientLogin jest przestarzały i nie wiem, jak używać Oauth, aby uwierzytelnić konto domyślne na serwerze.

Mam client_id i client_secret dla mojej aplikacji.
Spróbuję Ten przykład, ale nie działa i nie "Nie wiem co w $get['code'] i jak mogę umieścić username i password tego konta przy użyciu OAuth nie ClientLogin.

-2
Felix 16 luty 2017, 07:22

1 odpowiedź

Zapytaj, że stwierdziłeś ClientLogin jest zamknięty, nie możesz uzyskać dostępu do API Google za pomocą logowania i hasła. Twoja aplikacja musi zostać uwierzytelniona

Rzecz, którą musisz wiedzieć o API YouTube, jest to, że nie obsługuje kont usług. Będziesz musiał użyć Oauth2. Nie jestem deweloperem PHP, ale zrobiłem to wcześniej w C #. Co chcesz zrobić, jest możliwe tylko trochę trudne.

Po pierwsze, gdy powiedziałem, że musisz użyć Oauth2. Mam nadzieję, że ten przykład jest rozsądnie Do tej pory Jeśli nie jeden dla Google Analytics Czy możesz je trochę porównać.

Twój skrypt będzie musiał być uwierzytelniony raz za pomocą OAuth2. Następnie żądając

$ client-> setaccesstetpe ("offline");

Otrzymasz token odświeżający. Następnie będziesz mógł korzystać z tego odświeżającego tokena w skrypcie na serwerze w dowolnym momencie, aby zażądać nowego tokena dostępu i uzyskać dostęp do YouTube dla tego kanału.

0
DaImTo 16 luty 2017, 07:46