Używam Toughpad do skanowania z firmy Panasonic, kiedy skanuję kod kreskowy, dane są wstawiane w celu edycji tekstu. Jak temu zapobiec. Z góry dziękuję za pomoc.

0
ramanji boyapati 19 listopad 2019, 17:49
1
Gdzie chcesz, aby dane się trafiły? Zwykle skanery takie jak ten działają jak interfejsy klawiatury i wstawiają dane do dowolnej kontrolki, która ma fokus i akceptuje tekst. Jeśli chcesz zmienić to zachowanie, przeczytaj instrukcję, jak skonfigurować skaner
 – 
Jason
19 listopad 2019, 17:53
Dzięki za odpowiedź. Wdrożyłem skaner panasonic, który przy każdym zeskanowaniu skanera trafia do metody onRead. z tymi danymi z tła wykona pewne operacje. Do tego wszystko działa poprawnie. Ale jeśli jakikolwiek tekst edycji istnieje na ekranie, zeskanowane dane są wstawiane w tej kontrolce. nie chcę pokazywać tych danych użytkownikowi końcowemu.
 – 
ramanji boyapati
19 listopad 2019, 17:56
2
"Jeśli chcesz zmienić to zachowanie, przeczytaj instrukcję konfiguracji skanera"
 – 
Jason
19 listopad 2019, 17:57

1 odpowiedź

Powinieneś zapytać Panasonic. Ale z tego, co napisałeś i z mojego doświadczenia z różnymi skanerami, powiedziałbym, że nie możesz. Wydaje się, że ten skaner działa jak klawiatura (emuluje klawiaturę), więc zeskanowany wątek zostanie automatycznie przeniesiony do kontroli skupienia. Więc jedyne, co możesz zrobić z wydarzeniami takimi jak OnKeyDown / Up / Pressed.

A może jest jakiś inny sposób, aby powiedzieć temu skanerowi, aby pracował na porcie COM, ale wątpię w to.

0
Adam Jachocki 19 listopad 2019, 17:57
Dla Zebry i miodu nie wstawia się do edycji tekstu, dzieje się to tylko dla Panasonica.
 – 
ramanji boyapati
19 listopad 2019, 18:04