Mamy do czynienia z bardzo unikalnym problemem, w którym Cropper nie działa w środowisku przeglądarki IE 11, przez jakiś czas nadchodzi czas braku miejsca na stosie, czasem nie pojawiają się żadne błędy, ale przycinanie również nie jest generowane.< img alt="tu wpisz opis obrazu" src="https://i.stack.imgur.com/U0pgJ.png"/> Załączony zrzut ekranu przedstawiający, jak wygląda w IE11, to jest ekran po wybraniu obrazu do przesłania.

DO ODNIESIENIA: https://www.npmjs.com/package/ngx-image-cropper to jest link, w którym można znaleźć pollyfill dla IE, którego użyliśmy z pollyfill podanym przez kątowe https://angular.io/guide/browser-support

-1
Deepak Sabharwal 19 listopad 2019, 13:56
Musisz opublikować minimalny powtarzalny przykład tutaj, w swoim pytaniu, a nie link do Twojej witryny lub jakiejkolwiek innej strona strony.
 – 
Rob
19 listopad 2019, 14:29

1 odpowiedź

Błąd „Brak miejsca w stosie” w Twoim języku programowania JavaScript jest ogólnie nazywany przepełnieniem stosu. Kiedy używasz JavaScript, używane przez niego funkcje są kopiowane do pamięci. Pamięć w JavaScript nazywana jest „stosem”. Jeśli używana funkcja jest spiętrzona, a skrypt wymaga innej funkcji, obie są spakowane razem. To przekracza limit stosu i powoduje błąd „Brak miejsca w stosie”.

Poniższe kroki mogą pomóc naprawić ten błąd.

Krok 1:

Otwórz JavaScript w swoim programie Document Object Model. Sprawdź, czy w skrypcie występuje funkcja „pętli nieskończoności”. Gdy funkcja wywołuje samą siebie, będzie używać instrukcji warunkowych, aby upewnić się, że funkcja nigdy nie zapętli się nad sobą.

Krok 2:

Sprawdź, czy w skrypcie nie ma dwóch funkcji, które wywołują się nawzajem, tworząc pętlę nieskończoności. W swoim skrypcie możesz mieć trzy lub więcej pętli nieskończoności. Użyj instrukcji warunkowych, aby zabezpieczyć swój kod przed pętlą.

Krok 3:

Sprawdź swój skrypt pod kątem wysokiego poziomu funkcji rekurencyjnych. Funkcja rekurencyjna to funkcja, która powtarza się do poprzedniej części skryptu. Jeśli nie masz swoich funkcji rekurencyjnych w linii, możesz rozpocząć nieskończoną pętlę tam iz powrotem, powodując błąd „Brak miejsca w stosie”.

Krok 4:

Zbuduj swój własny stos, aby wiedzieć, że w kodzie nie ma pętli nieskończoności. Otwórz model obiektu dokumentu i zacznij pisać skrypt. Przechowuj zmienne licznikowe w całym skrypcie, aby wiedzieć, że w kodzie nie ma pętli nieskończoności.

Aby uzyskać informacje, możesz polecić ten link.

Jak naprawić błąd „W JavaScript brakuje miejsca w stosie”

Jeśli ten błąd pochodzi z polyfillu i nie jesteś w stanie go naprawić, wykonując powyższe kroki, proponuję przekazać opinię twórcy tego polyfillu.

0
Deepak-MSFT 19 listopad 2019, 17:07