Używam zespołów MS do komunikacji audio na spotkaniach. Używam jednego kanału na główne spotkanie. Używam dodatkowych kanałów, z spotkań w każdym z nich, jako "pokoje z wybijaniem" dla niezależnych, małych rozmów grupowych. Zastanawiam się, czy mogę ustawić timer do "ping" kanały przebijające, aby wskazać, że czas wrócić do głównego kanału. Jeśli nie jest timer, czy istnieje sposób na opóźnienie Wyślij wiadomość do kanału?

1
Mark Ridgaway 19 marzec 2020, 02:33

2 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź

Nie ma na to żadnego wbudowanego zespołów, ale istnieje kilka sposobów na to osiągnięcie programowo:

1) Możesz utworzyć bot, który po dodaniu do kanału natychmiast otrzyma szczegóły "kontakt" do wiadomości, gdy chcesz, gdy chce (np. Teraz + 30 minut). Nazywa się to "Pro-Active Messaging" i mam jakieś szczegóły, jak to zrobić w Programowo wysyłając wiadomość do bota w zespołach Microsoft. Daj mi znać, jeśli chcesz więcej wskazówek dotyczących tego podejścia (zwłaszcza jeśli nie zbudowałeś bota).

2) Możesz skonfigurować Przychodzące webhook dla drużyn, a następnie zadzwoń do tego Webhook z dowolnej aplikacji (lub nawet skryptu jak Powershell)

3) Możesz mieć przepływ (automat mocy) Wyślij wiadomość do kanału.

Opcje 2 i 3 wymagają wcześniejszego istnienia kanału, a wszystko, co ma być skonfigurowane wcześniej, ale są najłatwiejsze, zwłaszcza jeśli nie zbudowaliście botów. Opcja 1 jest najbardziej pracą, ale użytkownicy końcowi mogą po prostu dodać bota w momencie rozpoczęcia "breakout" i wszystko stanie się automatycznie.

Mam nadzieję, że to pomoże.

0
Hilton Giesenow 19 marzec 2020, 05:26

Nie ma nic w zbudowanym, możesz użyć bezpośrednio, aby rozwiązać swój wymóg. Najlepszym sposobem obsługi tego jest tworzenie przepływu. Sprawdź Dokumentacja przepływu.

0
Abhijit 19 marzec 2020, 14:49